شما اینجا هستید

اجتماعی » لنگر حوادث کشور سپاه و بازوی قدرتمند آن تشکل مردمی بسیج است

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان گنبد در جمع نیروهای مسلح و مسئولین شهرستان گنبد کاووس که به مناسبت هفته مبارک بسیج با لباس بسیجی حاضر شده بودند گفت : سپاه نماد عزت، بزرگی و شجاعت انقلاب و قاطعیتش بوده و بسیج باعملکرد درخشان وسیله اعمال این قاطعیت است.
وی افزود : ۴۳ سال از عمر انقلاب و بسیج می گذرد با قاطعیت می توان گفت الهام الهی بر امام ره بود که شجره طیبه بسیج را پایه گذاری کرد . به تعبیر رهبری عزیز است که هرجای ایرادی پیدا می شود برای انقلاب اسلامی ، لنگر همه سپاه است و در وصل کردن حوادث به آن بازوی قدرتمند تشکل مردمی بسیج است.حضرت امام ره که معصومانه سخن می گفت و چیزی را برای خوشایند کسی مطرح نمی کرد گفت خدا مرا با بسیجیانم محشور کند.
ترابی خاطرنشان کرد: انسجام به شکل عالی بین نیروهای قضایی و نیروهای بسیج ، سپاه و انتظامی ثمره اش احساس امنیتی بیشتر و آسیب پذیری کمتری است که در شهر گنبد برای مردم عزیز حکم فرماست.
یکی از کارهایی که باید انجام بشود حضور مسئولین در برنامه های انقلاب و بسیج است. این که مسئولین شهرستان با لباس بسیج در برنامه حاضر هستید حس عزت و بزرگی را منتقل می کند که خود شما اثر آن را متوجه آن گونه که هست نمی شوید. چرا که تشکیل شدن جماعت مسلمین دماغ منافقین را به خاک می مالد.
ترابی تصریح کرد: یکی از چیزهایی که دشمن را ناامید می کند در تجمع های مومنین همین تشییع جنازه شهدای مدافع امنیت است.
این امتحانات قرب ظهور که دنیا به سمت معنویت در حرکت است برای مومنین سخت است ولی هیچگاه از سرافرازی آن ها کم نخواهد شد.
این حاشیه ها هم برای این است که تا سیه روی شود ، هرکه در او غش باشد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس