شما اینجا هستید

اجتماعی » کارنامه بسیج در همه عرصه ها که حضور داشته درخشان است

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای امام زاده یحیی بن زید (ع) که همزمان با اولین روز از هفته بسیج و با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج بیان کرد، در روز اول هفته بسیج در کنار مزار شهدا جمع شدیم تا بار دیگر به راه و مقام این شهیدان تجدید عهد و پیمان داشته باشیم.
مهدیه دهرویه در ادامه تشریح کرد، امروز و در این ایام که بیشتر از هروقت دیگری نیازمند عهد و پیمان می باشیم، عهد می بندیم که با تمام قوا برای استقلال،آزادی و عزت کشورمان تلاش کنیم و با تمام قوا تابع مقام معظم رهبری باشیم.
وی در ادامه با اشاره به شرایط کشور که تحمیل دشمن بوده است بیان کرد، کارنامه بسیج در همه عرصه ها که حضور داشته از جمله در سنوات گذشته و از اول انقلاب، در زمان جنگ تحمیلی، در زمان فتنه ها،زمان سازندگی و در ایام بحران های مختلف کشور درخشان بوده و همیشه بسیجیان جان بر کف و آماده خدمت رسانی بوده اند.

دهرویه در ادامه با اشاره به شرایطی که دشمن با فتنه انگیزی به میدان آمده و تشخیص حق و باطل را دشوار کرده است بیان کرد،باید امروز باید به یاد داشته باشیم که در پایبندی به مبانی اسلام و ارزش های انقلاب جدیت داشته باشیم و پایبند به استقلال همه جانبه کشور باشیم، استقلال در تمام مسیرهایی که حضرت امام خمینی شروع کننده آن بوده و مقام معظم رهبری پیرو و ادامه دهنده همان مسیرها می باشد.

فرماندار ویژه گنبدکاوس با تاکید بر جدیت در تقوای سیاسی و دینی ادامه داد، امروز باید به یاد داشته باشیم که حساسیت ویژه ای در مقابل دشمن داشته باشیم. دشمنی که از همه ابزار خود برای به چالش کشیدن نظام ما استفاده کرده است.
وی افزود، امروز باید تلاش ویژه ای برای آنکه اقدام و عمل ما بر اساس آرمان های نظام و انقلاب باشد داشته باشیم و باید نگاه ویژه ای بر ارزش آفرینی و پیروی از شهدا که هر یک در مقطعی ارزشهای ماندگار داشته اند داشته باشیم.
دهرویه در پایان اضافه کرد، امروز به خود می بالیم که در کف میدان نیروهای بسیجی در کنار نیروهای امنیتی و در کنار نیروهای مظلوم انتظامی عرصه را بر دشمن تنگ کرده اند و اجازه عرض اندام به دشمن را نداده اند.

گفتنی است که مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای یحیی بن زید(ع) گنبدکاووس روز یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ با حضور مهدی دهرویه معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس،جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی به همراه فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس