شما اینجا هستید

اخبار گنبد » جشنواره پرورش شتر نمایش ظرفیت های گنبدکاووس در این بخش است

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، مهدی دهرویه با بیان مطلب فوق افزود: گنبدکاووس با ۳۸۵هزار جمعیت کل و  ۲۱۸ هزار نفر جمعیت روستایی دارای  ۱۶۲ هزار هکتار سطح زیر کشت، ۳۳۴۲ هکتار مرتع و۲۴۰۰ هکتارسطح آبیاری تحت فشار است.

وی افزود:  ۱۶۰ نفر شتر، ۲۶۰ هزار دام سبک و ۶۰ هزار دام سنگین و ۴۳۰۰ کلونی زنبور عسل با ۳۵ تن تولید عسل و  بزرگترین میدان دام ایران به لحاظ تراکنش مالی این شهرستان را در رتبه اول مزیت های تولید در استان گلستان قرار داده است.
فرماندار ویژه گنبدکاووس معرفی ۱۵ روستا هدف توسعه را در راستای سیاستها و راهبرد استان در رساندن درآمد گلستانی ها به میانگین درآمد کشوری عنوان کرد و گفت: باید با توجه به مزیت‌های یاد شده به دنبال ایجاد اشتغال روستا محور باشیم.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس همچنین با تبریک پیروزی اندیشه استکبار ستیزی و شور ظلم ستیزی در جهان و  تسلیت شهادت ۹ هزار نفر از اهالی مظلوم غزه بویژه کودکان و زنان و درود به صبوری مردم غزه اظهار داشت : امسال راهپیمایی ۱۳ آبان به خاطر همزمانی با جنایات رژیم  صهیونیستی در غزه متفاوت برگزار خواهد شد و بر هر مسلمان ظلم ستیزی واجب است که در این حرکت حضور داشته باشد .
وی با تاکید بر لزوم جهاد تبین به توطئه دشمن در ناامید کردن مردم از نظام اشاره کرد و گفت باید با روحیه انقلابی به جهاد تبین بپردازیم و در صحنه دفاع از نظام برای مردم تبیین درستی از واقعیتها داشته باشیم.
وی برگزاری انتخاباتی سالم و امن با مشارکت حداکثری مردم را راهبرد برگزار کنندگان انتخابات اعلام کرد و افزود باید عرصه برای انتخاب اصلح برای مردم فراهم شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس