شما اینجا هستید

اخبار گنبد » پرونده هفته ششم کورس بهارۀ سوارکاری گنبدکاووس بسته شد

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، دومین روز هفته ششم این مسابقات در عصر روز جمعه ۱۱ خرداد ماه با شرکت ۹۳ راس اسب با سه نژاد «ترکمن، دوخون و تروبرد» در کلاس های «کلاس هندیکاپ، ،ری استریکتد، برنده و مبتدی و نبرده» در چهار دور هزار متری و پنج دور هزار و ۲۰۰ متری به رقابت پرداختند.
نتایج دومین روز هفته ششم کورس بهارۀ خرداد ماه ۱۴۰۳ به شرح زیر است:
دور اول ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال ترکمن، کلسیفاید کلاس۷»
در دور اول اسب «آیواز یوسف رضا» با چابکسواری عرفان افق عطا، اسب «چگن چگینی» با چابکسواری یونس اورکلی و اسب «نارگل» با چابکسواری رامین قهرمانی به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.
دور دوم ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال ترکمن، هندیکاپ کلاس ۲»
قهرمانی دور دوم به اسب «خان بیگلر گز» با چابکسواری محمد خوجملی رسید، مقام نایب قهرمانی نیز به اسب «بایداق کهری» با چابکسواری الله بنیامین جرجانی تعلق گرفت و جایگاه سوم نیز به اسب «رجال هورس» با چابکسواری بهرام بینایی رسید.
دور سوم ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، هندیکاپ کلاس ۴»
در سومین دور مسابقات قهرمانی به اسب «کامرون» با چابکسواری بنیامین جرجانی رسید، نایب قهرمانی از آنِ اسب «ماندانا» با چابکسواری رامین قهرمانی شد و در نهایت جایگاه سوم به اسب «مونو پالر» با چابکسواری عرفان افق عطا رسید.
دور چهارم ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، برنده»
در چهارمین دور این مسابقات اسب «دنسر» با چابکسواری اله بردی طوئی بر سکوی قهرمانی تکیه زد، شال و روپوش نایب قهرمانی بر گرده اسب «رانر هورس» با چابکسواری امیر مختومی نشست و اسب «به نیا» با چابکسواری محمد خوجملی مقام سوم را کسب کرد.
دور پنجم ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، هندیکاپ کلاس ۳»
قهرمانی دور پنجم به اسب «تام بی لیدر» با چابکسواری محمد خوجملی رسید، مقام نایب قهرمانی نیز به اسب «دپرم» با چابکسواری کمال دالی جه عطا تعلق گرفت و جایگاه سوم نیز به اسب «یادکراندو» با چابکسواری اله بردی طوئی رسید.
دور ششم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال تروبرد، هندیکاپ کلاس ۴»
در دور ششم اسب «آنابا» با چابکسواری امیرمختومی، اسب «فوکوس لیدی» با چابکسواری کمال دالی جه عطا و اسب «هچ بیوتی» با چابکسواری رامین قهرمانی به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.
دور هفتم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، هندیکاپ کلاس ۲»
در دور هفتم هفته ششم اسب «مردان» با چابکسواری حسام عطایی، اسب «صفا خان» با چابکسواری محمدامین جرجانی و اسب «رگنوم استروم» با چابکسواری کمال دالی جه عطا به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.
دور هشتم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، مبتدی/نبرده»
در دور هشتم اسب «دل ژین» با چابکسواری آق اویلی بشگرد، اسب «والنتینا» با چابکسواری رامین قهرمانی اسب «دنیپرو» با چابکسواری بنیامین جرجانی به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.
دور نهم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال تروبرد، هندیکاپ کلاس ۷»
قهرمانی دور نهم و پایانی به اسب «شارلاتان» با چابکسواری بهرام بینایی رسید، مقام نایب قهرمانی نیز به اسب «آس دل» با چابکسواری رامین قهرمانی تعلق گرفت و جایگاه سوم نیز به اسب «لیندو» با چابکسواری آق اویلی بشگرد رسید.
گفتنی است که در دومین روز هفته ششم مسابقات کورس بهاره گنبدکاووس، اسب‌های «هرانوس ترکان، مایانور، السا، پرنسس شاه فارهه، تریموف، سوکراتیس، شیخ، آرنا و نیوجگوار» از حضور در مانژ و شرکت در مسابقات اعلام انصراف کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس