شما اینجا هستید

اجتماعی » اولین جلسه ستاد انتخابات گنبدکاووس تشکیل شد

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در این جلسه با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان گفت: رویکرد و راهبرد شهید رئیسی که نشات گرفته از انقلاب و ولایتمداری بود حلقه گمشده ای است که شاید دیگر تکرار نشود.

دهرویه با بیان اینکه بهترین ارزیابان عامه مردم هستند افزود: مردم قدرشناس ایران بصورت کاملا خودجوش برای تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت آمدند که نشان از رضایتمندی و مردمی بودن شهید رئیسی می باشد.

وی افزود: مظلومیت شهید بهشتی،ساده زیستی شهید رجایی و مردمی بودن شهید سلیمانی را شهید رئیسی باهم داشت.

فرماندار ویژه گنبدکاووس ادامه داد: امروز خروجی انتخابات گنبدکاووس بخاطر سلامت و امنیتی بود که در این شهرستان و باتلاش و هماهنگی همه اعضای برگزاری انتخابات رقم خورد و در این انتخابات نیز وظیفه مان را بدرستی انجام خواهیم داد.

دهرویه تاکید کرد: مدیرانی که سرنوشت مدیریتی خود را باجانبداری و حمایت اثر گزار در انتخابات رقم زده اند، عزت و جایگاه انسانی خود را زیر سوال می برند و لذا با رعایت حق الناس تلاش شود در این انتخابات نیز سربلند شویم.

وی افزود: آسیب شناسی دو انتخابات گذشته در گنبدکاووس انجام شود و تلاش شود با رفع نواقص احتمالی در انتخابات پیش رو عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس