شما اینجا هستید

اجتماعی » «محمد ارمی» دادستان جدید گنبدکاووس شد

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها و به نقل از گلستان ما، رئیس کل دادگستری گلستان صبح امروز با حضور در شهرستان گنبدکاووس، حکم دادستانی این شهرستان را به «محمد ارمی» ابلاغ و از تلاش‌های دادستان سابق این شهرستان قدردانی کرد.

ارمی تا پیش از این، معاون دادستان گرگان بود، حسینعلی ایزد دادستان سابق شهرستان گنبدکاووس نیز به سمت معاون دادستان مرکز استان منصوب شد.

رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معرفی دادستان جدید شهرستان گنبدکاووس با گرامیداشت یاد و نام شهید رئیسی گفت: همانطور که حیات ایشان مایه برکت بود، شهادت آیت‌الله رئیسی نیز سبب اتحاد و وحدت بین مردم و عزت سیاسی کشور شد.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه این مراسم از دادستان شهرستان گنبدکاووس خواست: مردم‌داری، میدانی بودن و اقدام انقلابی را سرلوحه خود قرار دهند.

آسیابی به اشاره به شعار سال گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آنها و همچنین توجه به حقوق عامه، در دستور کار دادستان خواهد بود.

رئیس کل دادگستری با تاکید بر این که رضایتمندی مردم و تکریم ارباب رجوع هدف اصلی ماست، گفت: البته رضایت مردم به این معنی نیست که درخواست‌های غیرقانونی اجابت شود بلکه باید با زبان خوش مردم قانع شوند.

حیدر آسیابی با بیان این که در دستگاه قضایی حتی یک درصد نارضایتی به علت رفتار نامناسب پذیرفته نیست، تاکید کرد: باید اتاق رئیس دادگستری و دادستان‌ها در حوزه‌های قضایی به روی مردم باز باشد و اگر مشکل مردم در شهرستان‌ها حل نشد، ما در اداره کل دادگستری در خدمت مردم و پاسخگوی آنان خواهیم بود.

وی گفت: دادستان جدید نیروی انقلابی، متدین، قاطع و مرد عمل است

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس