شما اینجا هستید

اخبار گنبد » عاملان شرارت و تیراندازی در گنبدکاووس زمین گیر شدند

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، سرهنگ”نادعلی صادقی” در گفت و گو با خبرنگاران، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی به سمت یک شهروند در یکی از محلات گنبد که موجب رعب و وحشت شهروندان شده بود بلافاصله مأموران انتظامی  شهرستان به محل اعزام شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: به منظور دستگیری عاملان تیراندازی و شرارت، تحقیقات تخصصی پلیس آغاز و با انجام کار دقیق پلیسی متهمان شناسایی و عامل اصلی تیراندازی و یک نفر همدستش طی یک عملیات دقیق پلیسی در مخفیگاهشان دستگیر شدند .

این مقام انتظامی افزود: متهمان به بزه انتسابی خود اعتراف کرده و انگیزه خود را اختلافات شخصی عنوان کردند.

فرمانده انتظامی گنبد درپایان خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

سرهنگ “نادعلی صادقی” در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهرستان گنبد، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند سارق حرفه‎ای و سابقه‌دار را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی گنبد تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ “صادقی” با بیان اینکه متهم در تحقیقات تخصصی به ۱۳ فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد، گفت: سارق پس از تکمیل پرونده برای و سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس