شما اینجا هستید

اجتماعی » آمادگی کامل گنبدکاووس برای برگزاری دور دوم انتخابات

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، مهدی دهرویه، شامگاه سه شنبه در گفتگوی ویژه خبر سیمای استان با بیان اینکه دور دوم انتخابات در گنبدکاووس همزمان با سراسر کشور، جمعه همین هفته ۲۱ اردیبهشت برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بیش از ۵ هزار عامل اجرایی، نظارتی و بازرسی در این انتخابات، به‌کارگیری شده اند.

🔹وی گفت: در این دور از انتخابات، ۲۳۰ شعبه رای گیری در سطح شهرستان پیش بینی و همه ملزومات برای برگزاری تدارک دیده شده است.

🔹فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه تبلیغات نامزد‌های راه یافته به دور دوم تا ساعت ۸ صبح پنج‌شنبه بیستم اردیبهشت ادامه دارد، افزود: درمجموع ۲۱ مکان عمومی در اختیار هر دو نامزد قرار داده و ۶۰ فضا برای تبلیغات پیش بینی شده است.

🔹دهرویه ادامه داد: براساس قانون، همه واجدان شرایطی که در در مرحله اول، در حوزه انتخابیه گنبدکاووس رای داده اند، می‌توانند در دور دوم در همین حوزه شرکت کنند.

🔹دهرویه با اشاره به تاکید استاندار بر اینکه؛ انتخابات گنبدکاووس، پروژه‌ای استانی است، گفت: تمرکز استان در این دور نیز، راهبرد رهبر معظم انقلاب درقالب کلیدواژه «رسام» است که بر رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت، تاکید دارد.

🔹وی با یادآوری رتبه سوم استان گلستان در مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ کشور، تصریح کرد: صداوسیمای استان یکی از ارکان اصلی این توفیق است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس