شما اینجا هستید

دسته‌بندی نشده » برگزاری روز نخست هفته چهارم سوارکاری بهارۀ گنبدکاووس

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، هفته چهارم این رقابت ها نیز در روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه با شرکت ۹۳ راس اسب با سه نژاد «ترکمن، دوخون و تروبرد» در کلاس های «کلاس هندیکاپ، کلسیفاید، برنده، میدن آزاد و مبتدی و نبرده» در سه دور هزار متری، سه دور هزار و ۲۰۰ متری و دو دور هزار و ۶۰۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

نتایج روز نخست هفته چهارم کورس بهارۀ ازدیبهشت ماه ۱۴۰۳ به شرح زیر است:
دور اول ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۴سال ترکمن،مبتدی/نبرده»
در دور اول اسب «آتا الما بیرجند» با چابکسواری متین جرجانی، اسب «شاداب سیاهپوش» با چابکسواری یاسرآموت و اسب «شهرزادامینی» با چابکسواری آرمین کریمی به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.

دور دوم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال ترکمن، هندیکاپ کلاس ۶»
قهرمانی دور دوم به اسب «گلناز خمبر» با چابکسواری مهدی چپرلی رسید، مقام نایب قهرمانی نیز به اسب «شیلان امید» با چابکسواری بنیامین جرجانی تعلق گرفت و جایگاه سوم نیز به اسب «آرتورمهر» با چابکسواری امین محمدی رسید.

دور سوم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، هندیکاپ کلاس ۵»
در سومین دور مسابقات قهرمانی به اسب «کوماتسو» با چابکسواری کمال دالی جه عطا رسید، نایب قهرمانی از آنِ اسب «دلتادلفینی» با چابکسواری مهردادخوجملی شد و در نهایت جایگاه سوم به اسب «مرگن» با چابکسواری آرمین آق آتابای رسید.

دور چهارم ۱۰۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، کلسیفاید استیکس کلاس ۷»
در چهارمین دور این مسابقات اسب «استارلینک» با چابکسواری رضا ایمری بر سکوی قهرمانی تکیه زد، شال و روپوش نایب قهرمانی بر گرده اسب «ویستریا» با چابکسواری یونس اورکلی نشست و اسب «رویاناز» با چابکسواری امین محمدی مقام سوم را کسب کرد.

دور پنجم ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، هندیکاپ کلاس ۲»
قهرمانی دور پنجم به اسب «بوران» با چابکسواری امین محمدی رسید، مقام نایب قهرمانی نیز به اسب «پسر آق قلا» با چابکسواری نادرصالح پور تعلق گرفت و جایگاه سوم نیز به اسب «سوپرا» با چابکسواری محمدامین جرجانی رسید.

دور ششم ۱۲۰۰ متر «بالاتر از ۳سال تروبرد، میدن آزاد»
در دور ششم اسب «سیران» با چابکسواری آق قویلی بشگرد، اسب «ریال فوکوس» با چابکسواری محمدخوجملی و اسب «گونادل» با چابکسواری امین محمدی به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.

دور هفتم ۱۶۰۰ متر «بالاتر از ۳سال دوخون، هندیکاپ کلاس ۶»
در دور هفتم و پایانی روز نخست هفته دوم اسب «آرشام» با چابکسواری امیرمختومی، اسب «لیدی کوئین» با چابکسواری امین محمدی و اسب «دیزنی لند» با چابکسواری رامین قهرمانی به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.

دور هشتم ۱۶۰۰ متر «بالاتر از ۳سال تروبرد، هندیکاپ کلاس ۶»
در هشتمین و آخرین دور مسابقات قهرمانی به اسب «…» با چابکسواری … رسید، نایب قهرمانی از آنِ اسب «…» با چابکسواری … شد و در نهایت جایگاه سوم به اسب «…» با چابکسواری … رسید.

گفتنی است که در دومین روز هفته سوم مسابقات کورس بهاره گنبدکاووس، اسب‌های «آلتن‌شاه، اورهان‌بیک، یاد‌چکاوک، یوهان‌بلک، ‌شیربچه و بالوتلی» از حضور در مانژ و شرکت در مسابقات اعلام انصراف کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس