شما اینجا هستید

اخبار گنبد » فرماندارویژه گنبدکاووس: در اجرای قانون انتخابات مصمم هستیم

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها ؛مهدی دهرویه با اشاره به اینکه برگزاری مرحله دوم انتخابات در گنبدکاووس دارای سابقه است افزود: در این مرحله نیز براساس راهبرد رسام مدنظر مقام معظم رهبری پیش خواهیم رفت و به مدیران شهرستان تاکید شده است که در اجرای قانون مصمم هستیم و با هرگونه جانبداری برخورد خواهیم کرد.
وی افزود: بین اعضای هیئت اجرایی و نظارت شهرستان ارتباط و هم افزایی خوبی در مرحله اول وجود داشت که در نتیجه آن ساعت ۸ صبح کلیه شعب در این شهرستان با وجود وسعت جغرافیایی و تعداد ۲۳۰ شعبه به شبکه وصل شد که در استان اول بودیم.
فرماندار ویژه گنبدکاووس تصریح کرد:کار در مرحله دوم شروع شده است و با آسیب شناسی مرحله اول کمبودها شناسایی و اصلاحی در افراد و امور خواهیم داشت.
محمد حسین رحیمی رئیس هیئت نظارت گنبدکاووس نیز در این جلسه گفت: انتخابات مرحله اول در گنبدکاووس با تعامل و شرایط خوبی برگزار شد که در نتیجه آن هیچگونه شکایتی از جانب هیچ یک از کاندیدها نداشتیم.
وی افزود: بعد از مرحله اول بلافاصله مقدمات مرحله دوم را آغاز کرده و کلیه شعب از لحاظ فیزیکی آسیب شناسی شده و در اختیار هیئت اجرایی قرار داده شده و برای رفع مشکلات احتمالی روز انتخابات نیز آماده می باشیم.
 رحیمی با بیان اینکه آسیب شناسی نیروی انسانی نیز صورت گرفته است افزود: کلیه ناظرین سازماندهی شده و آماده میباشند و از هفته آینده آموزش های این مرحله نیز شروع خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس