شما اینجا هستید

اجتماعی » اسامی برگزیدگان نخستین رویداد ملی رسانه‌ای “ما تمدن‌سازیم”

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، روز سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ آیین اختتامیه جشنواره ملی رسانه‌ای ما تمدن سازیم در سالن خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار و نفرات برتر جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

بیش از ۳ هزار اثر به دبیرخانه رویداد ارسال شده که تعداد ۲ هزار و ۵۱۰ اثر در قالب‌های خبر، مصاحبه، گزارش، داستان و روایت کوتاه، شعر، یادداشت و سرمقاله، اینفوگرافی، کلیپ، موشن گرافی، پوستر و پادکست از حیث بازه زمانی انتشار و موضوع مورد قبول واقع و داوری شد.

در بخش خبر فرانک کیان‌پور از کردستان رتبه اول، مهنوش بهروز از قم رتبه دوم، سیدحسن حسین نژاد از گلستان رتبه سوم و رضا جامی از گلستان و هاجر محمدی از البرز شایسته تقدیر شدند.

در بخش مصاحبه فائزه تقی‌لو از زنجان رتبه اول، زهرا قاسمی‌نیا از همدان رتبه دوم، مهسا گنجه فرد و زهرا عبداللهی از قزوین رتبه سوم و مبارکه کلایی از گلستان شایسته تقدیر شدند.

در بخش گزارش رتبه اول از آن علی قاسمعلی از گلستان شد و اعظم قهرمانی از خراسان شمالی و زهرا قزلسفلی از گلستان به طور مشترک رتبه دوم را کسب کرده و مریم شریفی از گلستان حائز رتبه سوم شد، در این بخش محدثه حیدری گرجی از گلستان شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش روایت و داستان کوتاه، مهدیس پورمحمود از گلستان رتبه اول، مژگان فرهنگیان از قم رتبه دوم و سیدعلی کریمیان از گلستان رتبه سوم را کسب کردند، هیأت داوران در این بخش حمید کلباسی از سیستان و بلوچستان را شایسته تقدیر معرفی کردند.

در بخش شعر، حسین عبدی از گلستان رتبه اول، طیبه شهسوار از گلستان و احمد رفیعی از چهار محال و بختیاری رتبه دوم و نفس عمادلو از آمریکا رتبه سوم را کسب کردند. با نظر هیأت داوران محمد دیلم کتولی از گلستان در این بخش شایسته تقدیر عرفی شد.

در بخش یادداشت و مقاله، هیأت داوران هیچ اثری را شایسته رتبه اول ندانستند و محمدرضا بهرامی از گلستان و آزیتا یوسفیان از لرستان به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند. در این بخش  داوران حمیده ترابی از تهران و محسن علیپور از گلستان را شایسته تقدیر معرفی کردند.

در بخش تیتر، وحید حاج سعیدی از گلستان رتبه اول، ابراهیم شریفی از لرستان رتبه دوم  و علی نوری نسب از گلستان و سید فهیمه هاشمی از گیلان به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند. هیأت داوران در این بخش مرضیه حافظی از لرستان را شایسته تقدیر دانستند.

در بخش فیلم و کلیپ هیأت داوران اثری را شایسته رتبه اول ندانستند. عباس بهرامی از گلستان رتبه دوم و رامین بشرویه و امین سیاه بالایی از گلستان رتبه سوم را کسب کردند. در این بخش علی جعفری از گلستان و سیده فردوس رضوی از بوشهر شایسته تقدیر شدند.

در بخش عکس سپیده قلندری از بیرجند رتبه اول، عیسی فتحی از کهگیلویه و بویر احمد رتبه دوم و رضا تروان از زنجان رتبه سوم را کسب کردند. هیأت داوران در این بخش علی دهقان از گلستان، وحید عزیزی از خراسان شمالی و مهدی حسین نژادی از گیلان را شایسته تقدیر معرفی کردند.

در بخش پوستر هیأت داوران اثری را شایسته رتبه اول ندانستند، مهران پویان از گلستان و محمدجواد پردخته از گیلان به ترتیب رتبه دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بخش پادکست عباس رسول آبادی از گلستان رتبه اول،  لطیفه دوجی از گلستان رتبه دوم و سیف الله صادقی از گلستان رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش اینفوگرافی یونس برخوردار از گلستان رتبه نخست را کسب کرد. در این بخش هیأت داوران اثری را شایسته مقام دوم و سوم ندانستند.

در بخش موشن نیز هیأت داوران اثری را شایسته رتبه اول و دوم ندانستند و ناهید شاهینی از گلستان را به عنوان نفر سوم معرفی کردند.

در بخش روابط عمومی، محسن نادران از گلستان رتبه اول، علیرضا زرنگین از گلستان رتبه دوم و پویا رجبلو از گلستان رتبه سوم را از آن خود کردند. در این بخش هیأت داوران روح الله خمر از گلستان را شایسته تقدیر دانستند.

از سمیرا رجبی به عنوان خبرنگار فعال در حوزه نقش بانوان در تمدن نوین اسلامی، علی‌اصغر تیموریان به عنوان خبرنگار فعال در حوزه ترویج تحقق شعار سال و روح الله قادری به عنوان خبرنگار فعال در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس