شما اینجا هستید

انتخابات » رعایت وحدت، اصل مورد تاکید برگزاری انتخابات در گلستان است

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری ایرنا،سیدعلی مهاجر روز چهارشنبه در نشست کارگاه آموزشی هیات‌های اجرایی انتخابات در شرق استان گلستان در گنبدکاووس اظهارکرد: اولویت دولت حفظ سلامت انتخابات است و از تمام توان خود برای برگزاری این رویداد سیاسی در بهترین شرایط بهره خواهیم گرفت.

وی افزود: انتخابات یک کار تیمی و شبکه‌ای محسوب می‌شود و تمام تصمیمات در حوزه‌های مختلف از جمله تایید و یا عدم تایید صلاحیت داوطلبان بر اساس تصمیم جمعی است و ستاد انتخابات کشور از استان گلستان به واسطه داشتن کمترین حواشی بعد از اعلام احراز و عدم احراز صلاحیت‌ها تشکر کرد.

معاون استاندار گلستان بر رعایت اصل‌های حیطه بندی، رازداری و امانت‌داری از سوی هیات‌های اجرایی تاکید کرد و خطاب به حاضران در نشست گفت:‌ شما به عنوان اضلاع اصلی انتخابات باید مدیریت درستی بر روند برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج امکانات و نظارت راهبری داشته باشید.

مهاجر با اشاره به اعلام راهبردهای انتخابات بر اساس چهار اصل سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت از سوی رهبر معظم انقلاب از یک سال مانده به برگزاری انتخابات، ادامه داد: هیات‌های اجرایی هم باید با رعایت اصل برنامه ریزی، تعیین شعبات اخذ رای را به آخرین فرصت آن یعنی ۲۹ آذر واگذار نکنند و از همین الان پیگیر موضوع و رعایت حساسیت‌های مرتبط باشند.

وی افزود: ماده ۱۳ قانون انتخابات دست هیات‌های اجرایی را بازگذاشته تا نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات مورد نیاز را از دستگاه‌ها بگیرند و انتظار می‌روند چیدمان شعبات انتخابات امسال بهتر از دوره‌های قبلی باشد.

معاون استاندار گلستان گفت: همه باید دست در دست هم دهیم تا انتخابات ۱۱ اسفندماه در سلامت کامل و با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های اخذ رای برگزار شود.

منبع خبر: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس