شما اینجا هستید

اخبار گنبد » پرداخت تسهیلات ارزان با محوریت اشتغال روستامحور در گنبدکاووس

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، مهدی دهرویه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت حل مشکل صاحبان کارگاه‌های تولیدی در روستای «آق‌آباد» شهرستان گنبدکاووس، اظهار کرد: ۵۳ درصد مردم گنبدکاووس در روستاها زندگی می‌کنند و از این رو بهبود معیشت مردم روستا با هدف ماندگاری در روستا از اهداف ما است.

وی ادامه داد: ۱۵ روستا مورد هدف طرح اشتغال روستا محور قرار گرفته و سعی بر این شده با توسعه روستا، اشتغال روستایی نیز گسترش یابد.

فرماندار گنبدکاووس تاکید کرد: در خصوص روستای آق‌آباد به دلیل پراکندگی کارگاه‌ها مشکلاتی برای تامین برق وجود دارد که در صورت تجمیع کارگاه‌ها در یک نقطه، می‌توان کمک کرد تا مشکل برق کارگاه‌ها در این روستا را حل کرد.

دهرویه گفت: در حال پیگیری هستیم در صورت وجود اراضی ملی در این روستا، ملکی در اختیار صاحبان کارگاه قرار بگیرد تا این مشکل حل شود.

وی تاکید کرد: در پرداخت تسهیلات با محوریت اشتغال روستا محور، از محل تبصره ۱۸ تسهیلات لازم به صاحبان این گارگاه‌ها تعلق می‌گیرد و اگر این عزیزان از این تسهیلات استفاده نکرده‌اند، مراجعه کرده و درخواست استفاده از این تسهیلات را ارائه دهند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس