شما اینجا هستید

اجتماعی » اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین گام دوم انقلاب در گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین گام دوم انقلاب اسلامی گنبد کاووس عنوان کرد : هفته وحدت مرکز ثقل جهان اسلام و ایران اسلامی است که تدبیر و اندیشه امام و دور اندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای وحدت جهان اسلام حول ام القرای آن جزو تصمیمات معجزه آسای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: سه موئلفه ایمان واقعی به خداوند ، وحدت واقعی و حقیقی و مدیریت صحیح اسلامی منجر به پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شد و در ادامه نیز با اتکا به همین نگاه منجر به پیروزی های جبهه مقاومت شد.

معروفی اظهار داشت: ما در دفاع مقدس وحدت واقعی همه اقوام و مذاهب را در جنگ نابرابر و تمام عیاری که جهان علیه ما به راه انداخته بود دیدیم که بر اساس آیه شریفه ” واعتصمو بحبل الله جمیعا و لاتفرقو” بود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: نتیجه وحدت تولید قدرت است و اگر متحد نباشیم ، امنیتی نخواهیم داشت و زمانی که امنیت در کار نباشد تمام زندگی ، اقتصاد ، معیشت و آسایش مردم آسیب خواهید دید پس اگر وحدت وجود نداشته باشد ، آسایشی در کار نخواهد بود.

وی ادامه داد، ایجاد تفرقه و انشقاق قومی مذهبی یکی از اصلی ترین نقشه های شوم دشمن برای ضربه زدن به ایران اسلامی است اما کور خوانده اند و این نیز جزو خطای محاسباتی دشمن و بدلیل عدم شناخت صحیح ملت بزرگ ایران است.

وی تصریح کرد: در دوران نهضت اسلامی پیش از انقلاب در دهه ۴۰ و دهه ۵۰ همه اقوام و مذاهب به ندای انقلابی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفتند و با پیروزی انقلاب اسلامی نیز اکثریت قاطع مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رای ” آری ” دادند.

معروفی خاطرنشان کرد: در همین استان گلستان بیش از ۴۰۰ شهید دوران دفاع مقدس اهل سنت نشان دهنده عشق و علاقه برادران اهل سنت این استان و سند افتخار اقوام و مذاهب گلستانی است و بر همین اساس میگوییم گلستان نماد وحدت اقوام و مذاهب است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از حماقت های بزرگ دشمن به شهادت رساندن سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود زیرا گمان کردند با خاموش کردن قلب شهید سلیمانی قلب تپنده مقاومت خاموش می‌شود غافل از اینکه یک قلب را زدند اما ۸۰ میلیون قلب به قلب تپنده مقاومت اضافه شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ملت ایران یک امت هوشمند است و برای هوشمندی این مردم ما باید از خداوند متعال شاکر و سپاسگزار باشیم زیرا هرجا دشمنان تهدید کردند و فتنه ای ایجاد کردند ملت پرشور تر به صحنه آمد و حماسه خلق کرد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس