شما اینجا هستید

اخبار گنبد » جزیده: از عطایی و فدراسیون دلخورم!

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، عظیم جزیده، دستیار بهروز عطایی در تیم ملی والیبال که سابقه همراهی او را در لیگ ملت‌ها و قهرمانی جهان سال ۱۴۰۱ دارد، در لیست این تیم برای لیگ ملت‌ها در دوره جدید برنامه‌ها حضور ندارد.

او در واکنش به دعوت نشدن از سوی بهروز عطایی برای حضور در کادرفنی تیم ملی جهت شرکت در لیگ ملت‌های والیبال به «ورزش دات آنلاین» گفت: من از هیچ چیزی خبر ندارم. نه از فدراسیون به من زنگ زدند و نه از طرف عطایی. آن هم در صورتی که منطقا من هم  امروز باید برای دریافت ویزای آمریکا، راهی آنکارا می‌شدم. تصمیم فدراسیون و سرمربی چنین بوده است و من هم احترام می‌گذارم. خیلی هم نمی‌خواهم به این موضوع ورود کنم و اگر یک اتفاق بدی رخ می‌دهد، نباید تمام پل‌های پشت سرمان را خراب کنیم. من آدم این چنینی نیستم و منتظر می‌مانم که یک روز از طریق فدراسیون تماس بگیرند و توضیح دهند. به هر حال  از این دلخورم که باید با من تماس گرفته می‌شد و می‌گفتند که چنین اتفاقی افتاده و چنین برنامه‌ای داریم که شما در آن جایی نداری. با این وجود از هیچ چیزی خبر ندارم و آخرین ارتباطم با عطایی نیز برای اسفند ماه بود که جزو کادر بودیم. این که چه اتفاقاتی در پشت پرده رخ داده، نمی‌دانم ولی احتمالا تصمیمی که گرفتند، به خیر و صلاح والیبال بوده است.

جزیده در خصوص اینکه در این مدت آیا با بهروز عطایی ارتباطی داشته است یا نه، خاطرنشان کرد: نه. از بعد از تبریک عید به ایشان، دیگر هیچ صحبتی با هم نه درمورد تیم ملی و نه در مورد والیبال نکردیم.

غفور دنبال آرامش است

وی پیرامون پاسخ منفی غفور به حضور در تیم ملی تصریح کرد: همه تصمیمات خوب هستند. هرکسی شرایط خود را درک می‌کند و بعد تصمیم می‌گیرد. الان من چون نیستم، نباید بگویم که چرا سرمربی چنین کرده است. قطعا غفور نیز همین وضعیت را دارد. باید به تصمیمات شخصی هرکس احترام گذاشته شود و آدم در آرامش به زندگی خود ادامه دهد خیلی بهتر است. قطعا غفور نیز به همین فکر کرده است و به دنبال آرامش خود بوده است.

جزیده اضافه کرد: بی‌شک غفور از ستارگان بزرگ والیبال ماست و تصمیمات شخصی خودشان است. سرمربی هم بخاطر اینکه غفور عملکرد فوق العاده‌ای داشت او را دعوت کرده بود. باز هم تاکید می‌کنم نظر هر شخصی محترم در نظر گرفته شود. فکر می‌کنم غفور می‌خواهد از این به بعد از والیبال خود لذت ببرد. تجربه من نشان می‌دهد که از این سن به بعد، لذت بردن خیلی مهم‌تر است.

دستیار پیشین عطایی در پاسخ به اینکه مگر حضور در تیم ملی لذت بخش نیست؟ افزود: به هر حال شاید فشار بازی‌ها، تمرینات و سختی‌های سفر را سنجیده و بعد خداحافظی کرده است. از نظر من چنین دلیلی بوده و قطعا در آن چالش‌ها و استرس بازی کردن هم تبعات خود را دارد. اینکه بخواهد در این سطح از استرس در این سن بازی کند یا نه، به خود او برمی گردد و باید به تصمیمش در هر حالتی احترام گذاشت.

سرمربی یا فدراسیون باید با من تماس می‌گرفتند

جزیده در واکنش به اینکه اگر از تیم ملی والیبال در مراحل بعدی لیگ ملت‌ها دوباره پیشنهاد همکاری دریافت کند،  چه خواهد کرد، تصریح کرد: قطعا من سرباز تیم ملی هستم و هر تصمیمی که گرفته شود در هر زمانی که باشد، همیشه به عنوان یک دوست خوب همراه عطایی هستم. عطایی از بهترین دوستان من است و قطعا با توانمندی‌هایش، تیم ملی به شرایط ایده آل خود خواهد رسید و ما هم باید کمک کنیم که عطایی به آرامش آرمانی ذهنی برسد تا به تیم ملی کمک کند. از صمیم قلب این را می‌گویم. فقط یک دلخوری دارم و این هم آن است که خود سرمربی یا فدراسیون باید به من اطلاع می‌دادند، حالا نمی‌دانم که برای بعدا برنامه گذاشته‌اند که صحبتی با من انجام شود یا خیر.

منبع خبر: ورزش.آنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس