شما اینجا هستید

اجتماعی » دوازدهین اجلاس عمومی اتاق اصناف گنبد کاووس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها و به نقل از روابط عمومی اداره صمت گنبد کاووس، رئیس اداره صمت در ابتدای جلسه اشاره ای به تبیین و جایگاه بازاریان در پیروی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: بازاریان در پیروی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و حضرت امام(ره) از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

رئیس اداره صمت گنبد کاووس به رویکرد ها وسیاست های راهبردی اداره صمت گنبد کاووس تاکید کرد و افزود: روئسای اتحادیه ها نسبت به شناسایی واحد های صنفی فاقد پروانه اقدامات لازم را انجام دهند.

کوهساری در ادامه اظهار کرد:اتحادیه های نسبت به وصول حق عضویت اعضای تحت پوشش اتحادیه وتمدیدواحد های صنفی منقضی شده اقدام و دستورات لازم را انجام دهند.

وی با توجه با اهمیت نظارت بر بازار اظهار داشت: بازرسی های مداوم و دوره ای با تمام ظرفیت از واحد های صنفی در جهت نظارت بر کنترل قیمت ها نظارت داشته باشند.

روح الله کوهساری رئیس اداره صمت گنبد در پایان اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز بازرسان اتاق اصناف و اداره صمت هماهنگی های لازم با دستگاه های نظارتی در جهت کنترل بازار و کالاهای تنظیم بازار شب عید را داشته باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس