شما اینجا هستید

اجتماعی » خانه جوان گنبدکاووس به زودی راه اندازی خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در جلسه شورای مشورتی جوانان که با حضور رضا اصالتی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه، فرقانی مشاور فرماندار ویژه، سامان معین رییس ورزش و جوانان ، طوسی نماینده شورای مشورتی جوانان برگزار شد اظهار داشت: این شورا فرصت بسیار مناسبی را فراهم می‌کند تا مسائل مختلف از زبان و نگاه جوانان مطرح شود و جوانان باید با برنامه‌ریزی، همراهی و تعامل فعال در این جلسات شرکت کنند.

مهدی دهرویه با اشاره به فضای حاکم بر جامعه، شناسایی مشکلات و روش‌های حل مسئله، راهکارهای مشارکت جوانان در فعالیت‌های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی گفت: ایجاد شکاف و فاصله بین مردم و مسئولان توطئه دشمن است و مطالبه درست جوانان از مسئولان در راستای حل مشکلات یک اصل بسیار مهم است و مطالبه باید همراه با راهکار باشد تا انگیزه مسئول برای خدمت کم نشود و باعث فاصله بین مردم و مسئول نشود.

وی افزود: هدف این است که شورای مشورتی با حضور شما جوانان با رویکرد مسئله محور تشکیل گردد، مسائل و مشکلات شناسایی و برای کاهش تهدیدها، تبدیل تهدیدها به فرصت و تقویت نقاط قوت شهرستان با ارائه راهکارهای کاربردی توسط خود جوانان قدم‌های مؤثری برای رشد و توسعه شهرستان برداشته شود.

رضا اصالتی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبدکاووس نیز در این جلسه با اشاره به دستور کار جلسه شورای مشورتی مبنی بر ارائه نظام مسائل شهرستان و جانمایی خانه جوان بر برگزاری جلسات کاربردی این ستاد تاکید کرد.

مریم آتابای رییس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گنبدکاووس نیز در این جلسه در پاسخ به مطالبات جوانان گفت: گنبدکاووس نیازمند نمایشگاه دائم صنایع دستی و گردشگری می باشد.

در ادامه جوانان حاضر در جلسه ضمن معرفی خود نظرات و ایده‌ها دغدغه‌ها و چالش‌های حوزه جوانان بویژه اشتغال و نمایشگاه صنایع دستی را بیان کردند و درنهایت در خصوص نحوه تشکیل و فعالیت شورای مشورتی جوانان مطالبی عنوان شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس