شما اینجا هستید

اخبار گنبد » خانواده ۵ قلو های گنبدی صاحب خانه می شوند

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهندس مهدی ملک اظهار کرد: با توجه به تکلیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، وزارت راه و شهرسازی اهتمام ویژه‌ای به خانواده های بالای سه فرزند دارد.

رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: در روزهای اخیر شاهد تولد پنج قلوهایی در یک خانواده اهل گنبد کاووس بودیم که بدین منظور وزارت راه و شهرسازی تحویل یک واحد مسکونی را به این خانواده در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: در راستای قانون مذکور پنجره ای مختص به متقاضیان جوانی جمعیت در سامانه http://saman.mrud.ir/ طراحی شده و واجدین شرایط می توانند با ثبت نام در سامانه از تسهیلات موجود استفاده کنند.

مهندس ملک با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی شرایط ویژه ای برای متقاضیان دارای سه فرزند به بالا در نظر گرفته گفت: در استان گلستان تا کنون هزار و ۳۱۸ متقاضی دارای سه فرزند به بالا در سامانه جوانی جمعیت ثبت نام کرده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در انتها اظهار کرد: گفتنی است که دولت مردمی سیزدهم تلاش دارد تا به هر طریقی مشکلات چنین خانواده‌هایی را به حداقل برساند و مهمترین اقدام برای کاهش مشکلات آنها، تامین مسکن است.

منبع : روابط عمومی اداره راه و شهرسازی استان گلستان

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس