شما اینجا هستید

اجتماعی » محبوبیت سپاه با یک بیانیه از بین نخواهد رفت

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، رمضانعلی قاسم پور فرمانده سپاه شهرستان گنبد در جمع فرماندهان پایگاه دهستان آق آباد شهرستان گنبد گفت: رویکرد اول ما جهاد تبیین است. رویکرد دوم ما امید آفرینی در اقشار مردم است.

وی افزود: تحریم ها از صدر اسلام و شعب ابی طالب وجود داشته و جوانان باید بدانند سختی ها تمام شدنی است.

قاسمپور با اشاره با اغتشاشات اخیر در کشور اظهار داشت: اغتشاشات اخیر نعمتی شد که گرگ های در لباس میش خودنمایی کردند و حیثیت خود را نابود کردند.

فرمانده سپاه گنبد خاطر نشان کرد: محبوبیت مردمی بودن سپاه پاسداران که در امنیت ، سیل ، زلزله وعمران و آبادانی ثابت شده با تحریم استکبار از بین نخواهد رفت.درد اروپا از سپاه آنقدر زیاد است که خود را بی آبرو و تحریم جواب نداده آمریکا را دوباره تکرار می کند .

وی تصریح کرد: کشورهای پرورش دهنده جاسوسان تروریست در غرب با شناسایی نیروهایشان توسط سربازان گمنام عصبانی هستند ولی توصیه ما این است از عصبانیت بمیرند و آبروی نداشته خود را با انجام مسابقه کاریکاتور و اقدامات ضد سپاه پاسداران لگدمال نکنند.

قاسمپور در پایان گفت: اگر عزیز ملت ایران شهید حاج قاسم نبود اروپا هم با فرزندان دست ساز داعشی خود در خون غوطه ور شده بود.عزت ملت ایران از وجود رهبری حکیم و حاج قاسم هایی است که تمام اروپا و آمریکا در طول تاریخ شان از داشتن آن محروم بودند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس