شما اینجا هستید

اجتماعی » نشست بانوان شاغل در شبکه بهداشت و بیمارستان های گنبدکاووس

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، حجت الاسلام والمسلمین رجنی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گنبد در این نشست گفت : یکی از پیشگویی های خداوند متعال در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها سوره کوثر و تکثیر حدود ۵۰ میلیونی نسل سادات فاطمی است. با دشمنی حجاج بن یوسف ها در تاریخ در کشتار و ظلم به سادات معجزه تکثیر این نسل بیشتر جلوه می کند.

وی افزود : در مقابل تهاجم فرهنگ غلط غربی و شناخت دشمن و راه کارهای مقابله با آن تا جایی که می توانید نهج البلاغه بخوانید. تدبر و عمل به بیانات ائمه معصومین علیهم السلام و ولایت مطلقه فقیه در زمان حاضر سبب عاقبت بخیری خود و جامعه مان خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین رجنی خاطرنشان کرد : خداوند در قرآن زنان با ایمان مثل مریم را الگوی نه زنان بلکه مومنان قرار داده است. چگونه می شود که برخی دروغ غرب را برای آزادی زنان باور می کنند ولی اعتبار دادن و بزرگ دانستن جایگاه زن در اسلام از هزار سال قبل تاکنون را نادیده می گیرند.

وی عنوان کرد : زهرای اطهر جدای از نسل با برکت مواردی دارد که بسیار بابرکت است که از جمله آن : تسبیحات حضرت زهرا از مواریث معنوی برای ماست. مورد دیگر صحیفه فاطمی است که طبق روایات تاییدات امام عصر عج قرآن ، کتاب جامع علم پیامبر که در اختیار ایشان است و مصحف فاطمه سلام الله علیها است. حقیقتا در اوضاع تبلیغات و پروپاگاندای رسانه ای غرب شما دوستداران حضرت زهرا در کسوت پزشکی ‌و پرستاری جمهوری اسلامی را در بحث بهداشت ، مبارزه با بیماری ها و خدمت رسانی جهادی به مناطق محروم رو سپید کردید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس