شما اینجا هستید

یادداشت » امشب آرزوهای ناب بال پریدن به سمت آمین خدا می گیرند
گروه : یادداشت

ماه زیبای رجب در اولین جمعه‌اش، ایستگاهی می‌شود برای بلندای آرزوی مومنان تا آمین پروردگار، براتی برای برآورده شدن و به استجابت رسیدن آرزوهای محال باشد
امشب جنس استجابت نیات پاک و آرزوهای خاص به حرمت «لیله‌الرغایب» است؛ اگرچه تمام شب‌ها و دقایق ماه رجب سرشار از رایحه و عطر استجابت است.

حرمت دعا و نیایش در شب جمعه همیشه مورد توجه و تأکید اولیای خدا بوده و حال تلاقی آن، با عظمت ماه رجب ارزشی دو چندان برای وصل حاجات به آمین خدای مهربان بخشیده است.

این گاه استجابت‌های خاص، نشان از رحم و عطوفت پروردگاری است که درگاه رحمتش برای بندگان همیشه باز و دریای کرامتش همواره گسترده و فراگیر است.

در این شب بندگان خاص خدا، در سجده‌های عاشقانه به درگاهش، امیدی تازه برای رسیدن به حوائج یافته و خط به خط آرزوهایشان را بر بال فرشتگان می‌نگارند.

پس چه زیباست در این میعادگاه عاشقانه بنده با معبود، دست‌های نیایش را برای استجابت دعای حال و روز زمین دراز کنیم و برای سلامت تمام مردم دنیا، همدل باشیم.

براستی که در بین قطره اشک‌های عارفانه و نجواهای نجیبانه بندگی، هر دعایی بال پریدن به سمت آمین خدا می‌گیرد و هر حاجتی بر بام استجابت خواهد نشست.

امشب با تمام وجود، برای شفای عاجل همه بیماران و برای شادی بی‌دغدغه کودکان و حاجت‌روایی اهل زمین، دست به دعا برداریم و آمین گوی حوائج و آرزوهای ناب باشیم، باشد که تندیس زیبای استجابت بر دوش دعای ظهور مهدی فاطمه(عج) بنشیند انشاءالله.

زهرا مرادوند
بادصبا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس