شما اینجا هستید

سایر ورزش ها » مسابقات ملی «دیسک طلایی» دختران به میزبانی گنبدکاووس برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری ایسنا، سید محمد حسینی با اشاره به ظرفیت های بالای ورزشی استان گلستان به ویژه در شرق استان، اظهار کرد: در دوره جدید مدیریت هیئت ورزش های همگانی تلاش کردیم این ظرفیت ها را در همه حوزه ها اعم از سازمانها و کمیته های زیرمجموعه فعال کنیم.

وی با بیان اینکه با تشکیل کمیته فریزبی در هیئت ورزشهای همگانی استان گلستان و شهرستانهای مختلف، فعالیت در این رشته مهیج ورزشی در گلستان رونق بسیاری گرفت، افزود: همین فعالیت های شاخص موجب شد تا میزبانی مسابقات ملی دیسک طلایی در بخش بانوان به استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس واگذار شود.

سرپرست مسابقات فریزبی دختران کشور با تاکید بر اینکه مسابقات آنلاین دیسک طلایی در مرحله استانی در ۳۰ آبان ماه در استان های مختلف برگزار شده است، خاطرنشان کرد: از هر استان سه نفر آقا و سه نفر بانو به عنوان نفرات برتر به دبیرخانه مسابقات کشوری معرفی شده اند.

حسینی از برگزاری نخستین دوره مسابقات دیسک طلایی در بخش مردان از پنجم آذرماه در شهر ساری خبر داد و گفت: مسابقات در بخش دختران از ۹ تا ۱۱ آذرماه در شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ورود و پذیرش بازیکنان از عصر روز سه شنبه در مجتمع رفاهی فرهنگیان گنبدکاووس   آغاز خواهد شد، تصریح کرد: مسابقات از صبح روز چهارشنبه ۱۰ آذرماه آغاز و تا ظهر روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه ادامه خواهد یافت.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی شرق گلستان با بیان اینکه تعداد ۸۰ ورزشکار از ۲۰ استان در مسابقات حضور پیدا می کنند، اضافه کرد: این مسابقات در سه بخش دقت، مساحت و حداکثر زمان پرواز (MTA) برگزار خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس