شما اینجا هستید

تیتر1 » مجوز پایگاه خبری گنبدی ها صادر شد

پایگاه خبری گنبدی ها به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محسن علی پور از وزرات فرهنگ و ارشاد مجوز پایگاه خبری دریافت کرد.این رسانه عمومی برخط و آنلاین بوده و به زبان فارسی فعالیت می کند و اخبار شهرستان گنبدکاووس و استان گلستان را پوشش می دهد.

دفتر مرکزی این رسانه هم اکنون در شهرستان گنبدکاووس می باشد و به نشانی اینترنتی www.gonbadiha.ir  فعالیت می کند و آدرس دیگری ندارد.

محسن علی پور مدیر مسئول پایگاه خبری گنبدی ها با اشاره به فعالیت این سایت خبری از سال ۹۲ بیان کرد، بسیار خوشحال هستیم که توانستیم مجوز پایگاه خبری را بعد از سال ها فعالیت دریافت کنیم چراکه می توانیم به شکل کار کیفیت بهتری بدهیم و اثرگذاری مجموعه بیشتر خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد، این مجموعه خبری به همت جوانان علاقمند راه اندازی و ایجاد شده است و بدنبال کمک به رشد و توسعه شهرستان در بخش های مختلف و معرفی ظرفیت ها و امکانات موجود در شهرستان به سراسر کشور می باشد.

علی پور در پایان بیان کرد، از همه علاقمندان و خصوصا جوانان علاقمند شهر دعوت می کنیم تا در کنار این پایگاه خبری حضور داشته باشند و ما نیز این آمادگی را داریم که پذیرای اهالی قلم و رسانه شهرستان باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس