شما اینجا هستید

سوارکاری » نتایج روز اول و دوم هفته هفتم اسبدوانی گنبدکاووس مشخص شد

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا، روز اول هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با رقابت ۵۶ اسب از نژادهای “ترکمن، تروبرد و دوخون” در ۶ دور به مسافت‌های هزار و هزار و ۲۰۰ متر عصر امروز پنج‌شنبه بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در دور اول این هفته اسب های بیش از سه سال نژاد ترکمن (maiden) با هم به رقابت پرداختند که اسب یاددیگجه زودتر از خط پایان عبور کرد.

در این دور اسب های کیاوش‌یزد و جانان‌حسین‌زاده به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم اسب‌های سه ساله نژاد دوخون برای کسب عنوان قهرمانی در میدان تاختند که اسب حیدرخان زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب‌های اورانیوم و مایام‌نور در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.

رقابت در دور سوم میان اسب‌های بیش از سه سال نژاد دوخون (maiden) برگزار شد که اسب تلما با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب های دستینی و بای‌بای‌بوی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور چهارم این مسابقات اسب‌های سه ساله نژاد دوخون (maiden) در دپار قرار گرفتند که اسب ایل‌گون سریع‌تر از خط پایان گذشت و در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب های باک‌آی و سودیف مقام‌های بعدی را از آن خود کردند.

در دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد تروبرد بیش از سه سال کلاس پنج سرعت خود را به نمایش گذاشتند که اسب لیدی‌مامبو زودتر از بقیه به خط پایان رسید و قهرمان شد و اسب های مون‌راکت و تاواتال دوم و سوم شدند.

در دور پایانی هفته هفتم مسابقات کورس پاییزه گنبدکاووس نیز که با رقابت اسب‌های نژاد دوخون بیش از سه سال کلاس پنج برگزار شد، اسب بلک‌ولف به قهرمانی رسید و اسب های بن‌باراد و تارلان به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

برگزار کنندگان روز ابتدایی هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس به مالکان اسب‌های برتر ۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی دادند.

به نقل از ایرنا، روز دوم و پایانی هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با رقابت ۵۴ راس اسب از نژادهای “ترکمن، تروبرد و دوخون” در ۶ دور به مسافت‌های هزار، هزار و ۲۰۰ و هزار و ۶۰۰ متر عصر امروز جمعه بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در دور نخست روز دوم هفته هفتم مسابقات سوارکاری گنبدکاووس، اسب‌های بیش از سه سال نژاد ترکمن کلاس ۲ به مسافت هزار و ۶۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب “یلکین امید” زودتر از دیگر اسب‌ها از خط پایان عبور کرد و اول شد و اسب‌های “بایداق کهری” و “بیلیا” به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم که به مسافت هزار متر ویژه اسب‌های بیش از چهار سال نژاد دوخون مبتدی (maiden) برگزار شد، اسب “حکیم” اول شد و اسب‌های “رونیا” و “فرتاش” به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت در دور سوم میان اسب‌های سه ساله نژاد دوخون مبتدی (maiden) و به مسافت هزار متر برگزار شد که در پایان اسب “آی نوا” با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب‌های “فست” و “فرحناز” به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

اما در دور چهارم روز دوم هفته هفتم مسابقات سوارکاری گنبدکاووس که به مسافت هزار متر و ویژه اسب‌های سه ساله نژاد تروبرد مبتدی (maiden) برگزار شد، اسب “مونو کاترین” سریع‌تر از خط پایان گذشت و در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب‌های “سار سارا” و “جینی” به ترتیب مقام‌ دوم و سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد تروبرد بیش از سه سال کلاس چهار به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب “شایلیک” اول شد و اسب‌های “کارمن” و “امیرخان ۲” به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور پایانی روز دوم هفته هفتم مسابقات کورس پاییزه گنبدکاووس نیز که با رقابت اسب‌های نژاد دوخون بیش از سه سال کلاس سه به مسافت هزار و ۲۰۰ متر برگزار شد، اسب “جالیسکو” به قهرمانی رسید و اسب‌های “اف ۱۴” و “کابوی” به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

برگزار کنندگان روز دوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس مبلغ یک میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال جایزه نقدی پیش بینی کرده بودند که به مالکان اسب‌های اول تا سوم ۶ دور برگزار شده این روز پرداخت می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس