شما اینجا هستید

سوارکاری » با معرفی برترین ها هفته ششم کورس پاییزه گنبدکاووس خاتمه یافت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در روز دوم از هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه کشور بعدازظهر جمعه ۶۶ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس بدون حضور تماشاگران با یکدیگر به رقابت پرداختند که ۱۳۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران برتر این روز در نظر گرفته شد.

برترین های دورهای اول تا ششم مشخص شدند:

در دور اول اسب‌های ترکمن سه ساله در کلاس ۵ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یاسر جرجانی با اسب ساریه زودتر از خط پایان گذشت و رامین قهرمانی با اسب طاغن بای ونورمحمد بهادر با اسب یادگار جاهد به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم اسب‌های دوخون سه ساله در کلاس ۵ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که ابوطالب چاری زاده با اسب جنتلمن نفر نخست از خط پایان گذشت و امیر مختومی با اسب اینسپشن و محمد خوجملی با اسب بلک ولف به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون سه ساله در کلاس مایدن به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب آیکان موفق به کسب مقام اول شد و سایر ججرانی با اسب عدنان خان و آرمین آق آتابای با اسب سیمبا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون چهار ساله در کلاس مایدن به مسافت ۱۰۰۰ متر شکل گرفت که محمدامین توماج با اسب سیلوا گلد زودتر از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب مسافر و عبدالحلیم قبادی با اسب پرس بوس به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور پنجم اسب‌های تروبرد سه ساله در کلاس استیکس به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب بن ریو جانیرو نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و نادر صالح پور با اسب مجستیک و محمد خوجملی با اسب بنفیت نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

در دور ششم و پایانی اسب‌های تروبرد سه ساله در کلاس چهار به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که عبدالحلیم قبادی با اسب اس ای فرمول موفق به کسب عنوان نخست شد و کمال دالیجه عطا با اسب تاواجیک و نادر صالح پور با اسب هج تایم به ترتیب دوم و سوم شدند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس