مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه نینوا استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس با سخنرانی سردار فدوی ؛ جانشین کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد . در این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی به عنوان فرمانده سپاه نینوا استان گلستان معارفه و از زحمات سردار سرتیپ دوم پاسدار معروفی تقدیر بعمل آمد.

بهه گزارش گنبدی ها و به نقل از بسیج نیوز، سردار ملک در این مراسم گفت: نه به عنوان یک مسئول بلکه به عنوان یک گلستانی از حسن اعتماد سردار سلامی به این استان در انتخاب گزینه بومی سپاسگذاریم. ان شا الله بتوانیم ماموریتی که دوش ما نهاده شده را به نحو احسن به سرمنزل برسانیم

فرمانده سپاه نینوا افزود: بر اساس قانون اساسی، سپاه پاسدار انقلاب و آرمان‌های آن است و پاسداران سپاه اسلام تا پای جان در انجام رسالت ذاتی خود ایستاده اند

ملک شاهکوهی در ادامه بیان کرد: به معنای واقعی کلمه معتقدیم هرجایی روحیه دفاع مقدس را در حل مسائل به کار بردیم پیش رفتیم و سربلند بودیم

ارشد نظامی سپاه پاسداران در استان گلستان در پایان گفت:  تقویت جبهه انقلاب، گسترش حلقه اتصال با مردم، توجه ویژه به آمادگی رزم، مردم یاری و خدمت رسانی، تعامل و ارتباط حقیقی با مسئولین، تقریب و گسترش همدلی مذاهب و اقوام استان از اصلی‌ترین برنامه‌های ما خواهد بود.

نام نیک و جاودان از سردار معروفی در گلستان ماند/ سردار ملک از پاسداران اصیل و حقیقی گلستان است

 استاندار گلستان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه نینوا استان گلستان اظهار کرد: سردار معروفی عزیز ۲۱ ماه در استان گلستان حضور داشت که بخشی از این مدت بنده در کنار ایشان بودم.

وی تصریح کرد: اگر بخواهم منصفانه بگویم یک نام نیک و جاودان از سردار معروفی در این استان ماند.

استاندار گلستان گفت: وی هم در دوران سیل و هم دوران پساسیل و هم در حوزه خدمات اجتماعی مجاهدت‌های فراوانی داشتند.

حق‌شناس افزود: استان گلستان جزو چهار استان کشور در حوزه مشارکت انتخاباتی بود اما من می‌خواهم قاطعانه عرض کنم که در حالی که سپاه و سردار معروفی اصلا در انتخابات ورود مصداقی نداشتند اما ایشان در مشارکت حداکثری مردم تاثیرگزار بودند.

وی ادامه داد: وی یادگار واقعی حاج قاسم در استان بود و  مردم شریف این استان هیچگاه این ۲۱ ماه حضور ایشان را فراموش نخواهند کرد.

استاندار گلستان گفت: سردار ملک هم از پاسداران اصیل و حقیقی استان است و معتقدیم انتخاب ایشان یک انتخاب شایسته و عالی بود.