بسیج فرهنگی شهرستان گنبد کاووس؛

محسن علی پور به عنوان مدیر کانون بسیج رسانه گنبدکاووس منصوب شد

با صدور حکمی از سوی سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان محسن علی پور به عنوان مسئول بسیج رسانه گنبدکاووس انتخاب شد.

وی که از خبرنگاران جهادی و انقلابی است در کارنامه خود مسئولیت هایی از جمله دبیر خبرگزاری ایسنا در شرق گلستان، مدیر مسئول پایگاه خبری گنبدی ها و عضو هیئت مدیره بنیاد فرهنگی طهورا را داراست.

عضو خانه مطبوعات استان گلستان، همکاری با خبرگزاری فارس، همکاری با روابط عمومی باشگاه ورزشی شهرداری گنبد، خبرنگار فدراسیون والیبال، پایگاه خبری قابوس نامه، جرجان خبر، گنبدی ها و… نیز از دیگر سوابق اوست.

در بخشی از این حکم آمده است :

به موجب این حکم جنابعالی به سمت مدیر کانون بسیج رسانه آن ناحیه منصوب می شوید. امید است با اعتماد مطلق به خدای متعال ،پیروی از فرامین،تدابیر و منویات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا،آیت الله الامام خامنه ای ((مدظلله العالی)) عنایت کامل به موازین شرع مقدس اسلام،رعایت سلسله مراتب فرماندهی و توجه به اساس سپاه که برپایه ی احساس تکلیف ،حرارات دینی و شور انقلابی ،شوق و عشق به اسلام و امام،تکیه بر عنصر ایمان و اعتقاد راسخ و پایداری بنا نهاده شده است و نیز بهره گیری از تجربیات متراکم و ارزشمند چهار دهه انقلاب اسلامی بویژه هشت سال دفاع مقدس بتوانید ضمن بهره گیری از امکانات مادی و معنوی ،برنامه ها و وظایف محوله را به نحو شایسته ای انجام دهید و در جهت تحقق و پویایی بسیج دهها میلیونی گامهای موثری بردارید . 

بدیهی است ملاک سنجش و ارزیابی مسئولین،در طول تصدی مسئولیت،حسن اجرای ماموریت های ابلاغی ،ارتقا سطح معنوی و توسعه رفتار ،اخلاق شایسته و ارزشی کارکنان افزایش آمادگی همه جانبه و توجه ویژه به ماموریت های بسیج خواهد بود .

از طرف مجموعه پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها انتصاب بجا آقای محسن علیپور مدیر مسئول رسانه ی گنبدی ها را تبریک و تهنیت عرض می کنیم و آرزوی توفیق ایشان در این سمت را خواستاریم.