فرماندار ویژه گنبدکاووس:

سرمایه گذاری بخش خصوصی در گنبدکاووس دوباره فعال می شود

فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه ستاد اشتغال شهرستان: در سال ۹۸ از مجموع یک‌هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان گلستان بیش از ۵۳ درصد آن یعنی حدود ۹۵۰ میلیارد تومان در این شهرستان سرمایه‌گذاری شده و مابقی آن در ۱۳ شهرستان دیگر استان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در جلسه ستاد اشتغال شهرستان اظهار کرد: فضای سخت و سنگین شیوع بیماری کرونا در کشور در یکسال گذشته سبب شده تا برخی از فعالیت‌های سرمایه‌گذاری کند شده و چنین موضوعاتی تحت‌الشعاع این بیماری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: از سال ۱۳۹۶ تاکنون بیشترین سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استان گلستان در شهرستان گنبدکاووس اتفاق افتاده که این نشان از فعالیت‌های خوب دستگاه‌های اقتصادی و اجرایی مرتبط با این حوزه است.
فرماندار شهرستان گنبدکاووس با اشاره به سرمایه‌گذاری بیش از ۵۰ درصدی بخش خصوصی در گنبدکاووس خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ از مجموع یک‌هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان گلستان بیش از ۵۳ درصد آن یعنی حدود ۹۵۰ میلیارد تومان در این شهرستان سرمایه‌گذاری شده و مابقی آن در ۱۳ شهرستان دیگر استان بوده است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان دوباره احیا و فعال می‌شود، گفت: بعد از یکسال از شیوع بیماری کرونا در کشور و به تبع شهرستان با کمک دستگاه‌های اجرایی و مرتبط قرار است سرمایه‌گذاری در این حوزه دوباره فعال و احیا شود.
کریمی بیان کرد: گنبدکاووس در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی نسبت به دیگر شهرستان‌های استان است و امید داریم با تلاش همه دستگاه‌ها و سرمایه‌گذاران بتوانیم در این حوزه همچنان پیشتاز باشیم.