طی حکمی از سوی رئیس جهاددانشگاهی گلستان:

سردبیر خبرگزاری ایسنا گلستان منصوب شد

رئیس جهاددانشگاهی گلستان پس از موافقت مدیرعامل خبرگزاری ایسنا مهدی باقریان را به عنوان سردبیر خبرگزاری ایسنا گلستان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری ایسنا، استان گلستان یکی از استانهایی است که بیشترین ظرفیت های توسعه ای را در حوزه های مختلف اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و سیاسی داراست ولی بنا به دلایل متعدد از قطار توسعه کشور بازمانده و نتوانسته با وجود پیشرفت های بسیار به جایگاه واقعی خود برسد. در این مسیر بی شک رسانه ها به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه و پیشرفت می توانند نقش اثربخش و بی بدیلی را ایفا کنند.

خبرگزاری ایسنا گلستان نیز در طی سالهای گذشته تلاش کرده‌است ضمن انعکاس اخبار دقیق، صادقانه و منطبق بر مطالبات مردم و به ویژه دانشجویان به رسالت های خبری خود در راستای توسعه استان نیز جامه عمل بپوشاند.

امروز و در آستانه روز دانشجو با تصمیم رئیس جهاددانشگاهی استان گلستان و با موافقت مدیرعامل خبرگزاری ایسنا «مهدی باقریان» به عنوان سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا استان گلستان منصوب و معرفی شد.

ابراهیم شهبازی در این حکم ضمن تاکید بر اجرای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر انتشار اخبار خوب، مفید و امیدبخش، مطالبه گری، حقیقت گویی و استفاده از نیروهای جوان و دانشجو را به عنوان اهم خواسته ها از سردبیر ایسنا مطرح کرده است.

گفتنی است ابراهیم شهبازی رئیس جهاددانشگاهی استان گلستان طی پیامی از زحمات «سید حسین حسینی» در طول بیش از ۵ سال تلاش در خبرگزاری ایسنا گلستان تقدیر کرد