سردار آزمون: از نخستین هت‌تریکم در فوتبال روسیه خوشحالم

سردار آزمون پس از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن بازی تیم‌های زنیت سن‌پترزبورگ و اورال به اظهارنظر پرداخت.

تیم زنیت سن‌پترزبورگ امشب (شنبه) با نتیجه ۷ بر یک تیم اورال را شکست داد تا با ۵۰ امتیاز به صدرنشینی‌اش در لیگ برتر روسیه ادامه دهد. سردار آزمون ۳ گل تیم زنیت را در این بازی به ثمر رساند و از سوی شبکه Matchtv روسیه به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.

سردار آزمون پس از این بازی گفت: این نخستین هت‌تریک من در فوتبال روسیه است! خیلی خوشحالم و جایزه بهترین بازیکن میدان به همه همبازیانم در تیم زنیت تعلق دارد.

مهاجم گنبدی تیم زنیت افزود: ما در بازی‌های اخیر نیز با وجود کسب تساوی کنترل لازم را داشتیم اما خوش‌شانس نبودیم. امروز نیز تسلط لازم را بر بازی داشتیم  و خوشبختانه به اهداف‌مان رسیدیم.

وی در پاسخ به این سوال که از ۳ گلی که زدی کدام گل بهتر بود؟ گفت: هر گلی حس خوب خودش را دارد. گل زدن یعنی اینکه مزد زحمات خودت را گرفتی واین بهترین چیز برای یک مهاجم است.

سردار آزمون درباره اینکه آیا برای کسب عنوان آقای گلی به دزوبا می‌رسی، افزود: رقابت در تیم سالم و پاک است و هیچ چیزی نمی‌تواند ما را از هم دور کند. هم من به دزوبا کمک می‌کنم و هم او به من کمک می‌کند. و قهرمانی تیم هم برای او و هم برای من مهم است.