رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

راهپیمایی ۲۲ بهمن در گلستان خودرویی شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و روند صعودی ابتلا در این استان، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرتاسر استان به صورت خودرویی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، حجت الاسلام احمدرضا احمدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان با تقدیر از پوشش کم نظیر برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر امسال توسط رسانه ها، اظهار کرد: موج امید و انگیزه در میان مردم با برنامه های بزرگداشت پیروزی انقلاب ایجاد شده و امیدواریم با غنابخشی به برنامه ها در طول سال تداوم داشته باشد.

وی بابیان اینکه براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و به منظور حفظ سلامت مردم، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در سراسر استان به صورت خودرویی و موتوری برگزار می شود، افزود: جشن ملی و عید انقلاب امسال تحت تأثیر شیوع دوباره ویروس منحوس کرونا قرار گرفته و ناچاریم برای حفظ سلامت مردم برنامه ها را مدیریت کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با درخواست از مردم استان برای شرکت به صورت خودرویی و خانوادگی در این راهپیمایی بزرگ، خاطرنشان کرد: امروز دشمنان در حال رصد اقدامات ما برای گرامیداشت جشن ملی چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند و ما نیز وظیفه داریم با حضور خود در این صحنه، پایبندی و پشتیبانی خود را از ولایت مطلقه فقیه، آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهدا اعلام کنیم.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن امسال اندیشیده شده است، تاکید کرد: راهپیمایی خودرویی و موتوری جشن ملی ۱۴۰۰ در گرگان از چهارراه رسالت به سمت میدان مازندران، چهارراه میدان، میدان وحدت (شهرداری)، سه راه بهارستان به سمت میدان کریمی برنامه ریزی شده است.

وی سخنران مراسم ویژه ۲۲ بهمن ماه شهر گرگان را دکتر حشمت الله قنبری، استاد دانشگاه و کارشناس مذهبی رسانه ملی عنوان کرد و اضافه کرد: سخنرانی دکتر قنبری ساعت ۱۱ روز ۲۲ بهمن ماه در مصلی وحدت شهر گرگان انجام می شود.