شکست نمایندگان والیبال گلستان در هفته یازدهم؛

دومین شکست متوالی شهرداری گنبد در مریوان !

هفته یازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» دیروز چهارشنبه در حالی پیگیری شد که نمایندگان والیبال استان در این رقابت ها نتوانستند برابر حریفان خود به پیروزی دست یابند و شکست خوردند.

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها، تیم شهرداری گنبد یکی از نماینده های استان در لیگ برتر والیبال در مریوان مهمان تیم راه یاب ملل بود که در نهایت شکست خورد تا شهرداری گنبد در دومین هفته پیاپی طعم شکست را تجربه کند.
شاگردان جزیده در حالی به هفته یازدهم قدم گذاشته بودند که امیدوار بودند نتایج امید بخش چند هفته گذشته خود را در برابر نماینده استان کردستان تکرار کنند ، ولی نماینده کردستان یعنی تیم راه یاب ملل مریوان که تیم شگفتی ساز هفته اخیر لقب گرفته بود با بهره گیری از امتیاز میزبانی و روحیه جنگاوری بازیکنانش اجازه دشت امتیاز به نماینده استان گلستان را نداد .
در نهایت شاگردان عظیم جزیده با امتیاز های ۲۲-۲۵ ،۳۲-۳۰ ،۲۵-۱۷ ، ۲۵-۲۲ و نتیجه کلی ۳-۱ بازی را به حریف مریوانی خود واگذار کردند .

در آخرین دیدار هفته یازدهم نیز تیم پاس گرگان دیگر نماینده استان گلستان در رقابت های لیگ برتر والیبال مهمان تیم پیکان تهران بود که در نهایت این دیدار را با شکست تمام کرد.
شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان در ست سوم ۲۵ بر ۱۹ مغلوب میهمان خود شدند، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسیدند.

نتیجه کامل هفته یازدهم :

راه‌یاب ملل مریوان ۳ – شهرداری گنبد یک (۲۲ بر ۲۵، ۳۲ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲)

پیکان ۳ – پاس گرگان یک (۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۳)

 

** جدول لیگ برتر مردان در پایان هفته یازدهم بدین شرح است:

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان / ۱۱ برد و ۳۲ امتیاز

شهرداری ارومیه / ۹ برد و ۲۶ امتیاز

پیکان تهران / هفت برد و ۲۰ امتیاز

راه‌یاب ملل مریوان / هفت برد و ۲۰ امتیاز

لبنیات هراز آمل / هفت برد و ۱۹ امتیاز

شهداب یزد / ۶ برد و ۱۷ امتیاز

شهرداری گنبد / پنج برد و ۱۶ امتیاز

فولاد سیرجان ایرانیان / پنج برد و ۱۳ امتیاز

هورسان رامسر / چهار برد و ۱۴ امتیاز

پاس گرگان / چهار برد و ۱۳ امتیاز

شهرداری ورامین / چهار برد و ۱۳ امتیاز

مس رفسنجان / سه برد و ۱۱ امتیاز

سایپا تهران / سه برد و ۱۰ امتیاز

آذرباتری ارومیه / دو برد و هفت امتیاز

گفتنی است که لیگ برتر والیبال مردان برای حضور فولاد سیرجان ایرانیان در قهرمانی باشگاه‌های جهان موقتا تعطیل شد و دیدارهای هفته دوازدهم دور رفت روز یکشنبه ۲۸ آذرماه پیگیری خواهد شد.