دعوت ورزشکاران گنبدی برای ماندن در خانه

ورزشکاران گنبدکاووس از مردم خواستند تا در ایام تعطیلات نوروز در خانه مانده و از سفر کردن پرهیز کنند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری فارس، با فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی در ایران اسلامی معمولا و هر ساله مردم با دید و بازدید و موجی از صله رحم که موسوم به عید دیدنی است تلاش می‌کنند تا پیوندهای محبت آمیز میان خود را مستحکم‌تر کرده و به نوعی ضمن تبریک سال نو آرزوهای شیرین و نابی را برای یکدیگر انجام دهند.

اما امسال شرایط کشور با حضور مهمان ناخوانده‌ای به نام «کرونا» به گونه‌ای است که کارشناسان و متخصصان حوزه پزشکی و درمانی هر گونه تردد و دید و بازدید را موجب تشدید وضعیت بحرانی فعلی و افزایش شیوع این بیماری دانسته و تنها راه گذر از این بیماری را قطع زنجیره انتقال با ماندن در خانه عنوان کرده‌اند.

از این رو ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس نیز در این شرایط حساس ضمن هم قسم شدن برای عدم مسافرت و دید و بازدید در گفت و گو با خبرگزاری فارس از همه مردم به ویژه همشهریان خود خواسته‌اند تا از هرگونه تردد غیرضروری خودداری کرده و در خانه بمانند.

قهرمان کشور و عضو تیم ملی بدمینتون در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه من در ایام تعطیلات نوروز در خانه خواهم ماند، اظهار کرد: تلاش می‌کنم تا از این فرصت برای تقویت بدن با ورزش و حضور بیشتر در کنار خانواده استفاده کنم.

مسعود پیروزی با بیان اینکه از همه همشهریان خود در گنبدکاووس درخواست می‌کنم تا از تردد بی‌مورد در سطح شهر، استان و کشور خودداری کنند، افزود: باور کنید که همچون بسیاری از عرصه‌های دیگر وقتی مردم عزیز ما بخواهند می‌توانند بر بزرگترین مشکلات هم غلبه خواهند کرد.

قهرمان والیبال نشسته مسابقات پارآسیایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مهم‌ترین اقدام در شرایط اخیر کشور برای همه اقشار و گروه‌ها تلاش برای مبارزه با بیماری کرونا است، خاطرنشان کرد: ورزشکاران نیز همچون سایر اقشار باید در این عرصه با تمام وجود وارد عرصه شده و برای کمک به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

زهرا دانایی‌طوس با درخواست از مردم برای ماندن در خانه در ایام نوروز، گفت: می‌توان امسال را از طریق تماس و ارتباطات اینترنتی نیز صله رحم را به جا آورد و بعد از رفع بیماری کرونا و رخت بستن این ویروس از کشور عزیزمان بار دیگر در کمال صحت و سلامتی در کنار هم جمع خواهیم شد.

عضو تیم ملی و قهرمان کاراته جهان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس از گنبدکاووس با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای مردم ایران زمین، گفت: من از همه مردم شریف ایران اسلامی، استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس دعوت می‌کنم تا در تعطیلات نوروزی در خانه بمانند و از سفر پرهیز کنند.

علیرضا هاشم‌زاده با اشاره به اینکه مردم در این ایام می‌توانند با ورزش و بازی‌های ورزشی بومی خود را سرگرم کنند، افزود: تا چشم بر هم بگذاریم این دوره بیماری منحوس نیز از بین خواهد رفت و ما را ترک خواهد کرد پس بهتر است کمی در این روزها با ماندن در خانه به پایان دوره حیات این بیماری در کشور کمک کنیم.

قهرمان و عضو تیم ملی پارکور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه ورزشکاران گنبدی امسال در نوروز در کنار مردم در خانه‌های خود خواهند ماند، تصریح کرد: ما معتقد هستیم که با ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا می‌توانیم قهرمانان زندگی خود و خانواده‌مان باشیم.

بهمن کریم کشته با خطرناک خواندن تردد و رفت و آمدهای غیرضرور، تاکید کرد: آنان که در این روزها در سفر بوده و یا در صدد برنامه ریزی برای سفر هستند بدانند که جان خود و خانواده خود را به خطر می‌اندازند و عملا سلامتی خود را بی‌اهمیت دانسته‌اند.

مربی و قهرمان بوکس کشور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس از گنبدکاووس با بیان اینکه از همه مردم گنبدکاووس به ویژه همشهریان ترکمن زبان خود می‌خواهم که از سفر در ایام تعطیل پرهیز کنند، اضافه کرد: مطمئن باشید دید و بازدیدهای عید می‌تواند آسیب‌های جدی به سلامت ما در این برهه حساس بزند.

ابراهیم ارمشی با تاکید بر اینکه من هم امسال در کنار خانواده خواهم ماند و از منزل بیرون نمی‌روم، ادامه داد: تمرینات خودم را نیز در محیط خانه و حیاط آن پیگیری می‌کنم تا با پایان این دوران دوباره به باشگاه‌های خود بازگردیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با تاکید بر اینکه بنده خودم اصالتا اهل استان «مازندران» و شهرستان «نور» هستم، خاطرنشان کرد: با وجود این که تمامی اقوام و پر و مادرم در منطقه «چمستان» شهرستان نور هستند با عذرخواهی از آنان امسال در تعطیلات نوروز در گنبدکاووس خواهم ماند و به مسافرت نمی‌روم.

حجت‌الله یوسفی با بیان اینکه در پیامی به همه ورزشکاران و جوانان شهرستان از آنها درخواست کرده‌ایم در منزل بمانند تا از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری شود، اظهار کرد: امیدواریم همه مردم عزیز شهرستان گنبدکاووس با درک شرایط حساس کشور با عدم خروج از منزل به تحقق این هدف کمک کنند.