حذف رویه های ناکارآمد جهت جهش تولید الزامی است / پیش نویس جهش تولید توسط نمایندگان تدوین شود
حذف رویه های ناکارآمد جهت جهش تولید الزامی است / پیش نویس جهش تولید توسط نمایندگان تدوین شود

منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم گفت : مسولان باید به این واقعیت پی ببرند که باید در ساختار ها تغییر و تحول ایجاد کرد و باید به سمتی برود که قوانین دست و پا گیر را از بین ببرد و در رفع بروکراسی خشک اداری بکوشد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از گلستان ما، امانقلیچ شادمهر نماینده منتخب مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه کنید کاووس و داشلی برون صبح امروز چهارشنبه ششم فروردین ماه در گفت و‌کوی اختصاصی با پایگاه خبری گلستان ما اظهار کرد : مسأله محوری و اصلی تولید در جهش تولید است، چرا که تنها با تولید است که چرخه اقتصادی کشور می چرخد و با جهش تولید است که بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی حل خواهد شد.

شادمهر افزود : اگر رونق تولید، ناظر بر تسهیل روند و رفع موانع  تولید باشد  جهش تولید نیز در راستای آن معطوف به تحول در ساختار ها و اندیشه وتفکر مسولان است.

وی تصریح کرد : مسولان باید به این واقعیت پی ببرند که باید در ساختار ها تغییر و تحول ایجاد کرد و باید به سمتی برود که قوانین دست و پا گیر را از بین ببرد و در رفع بروکراسی خشک اداری بکوشد.

شادمهر با بیان اینکه عدم هماهنگی دستگاه ها و عدم پاسخ گویی از موانع عمده تولیدند، تاکید کرد : الزام به سیاست های هدفمند در بخش مزیت دار اقتصادی و هدایت نقدینگی و اتخاذ رویه های کار آمد از دیگر مولفه های جهش تولید است.

منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم اشاره کرد : برای از بین بردن موانع تولید و مولفه های آن در حذف بخشی نگری و پاسخگویی مرجع قانونی و در هماهنگی دستگاه هاست و با نظارت جدی و تقنینی و هدایت صحیح نقدینگی توسط مسولین این امر را ممکن میسازد.

شادمهر اضافه کرد : در کنار این ، ایستادگی دستگاه قضایی در برابر سود جویان غیر قانونی و تدوین پیش نویس جهش تولید توسط نمایندگان مجلس، ما را به این الزامات نزدیک می کند.

وی بیان داشت : استان گلستان و به تبع آن شهرستان گنبد کاووس در زمینه کشاورزی و گردشگری و فرآوری تولیدات گوشتی از پتانسیل های موجود در منطقه است.

شادمهر گفت : ایجاد راهکار های جدید جهت جذب سرمایه گذاران اقتصادی و حذف رویه های نا کار آمد در مسیر جهش تولید به ما کمک می کند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت : امروز استان گلستان بیش از هر زمانی نیاز مند همت انقلابی ماست تا زنگار ناکار آمدی از ساحت آن زدوده شود و غبار محرومیت از چهره آن زدوده شود.