حاضرم بروم ولی فامیل بازی نکنم/ بودجه ۱۰۲ میلیاردی شهرداری گنبدکاووس
حاضرم بروم ولی فامیل بازی نکنم/ بودجه ۱۰۲ میلیاردی شهرداری گنبدکاووس

شهردار گنبدکاووس با اشاره به اینکه بودجه امسال شهرداری این شهر ۱۰۲ میلیارد تومان است، گفت: بودجه پیش بینی شده‌سال گذشته به صورت کامل تحقق پیدا کرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری فارس، منصور طعنه گنبدی با اشاره به اینکه شهرداری گنبدکاووس در سال گذشته بودجه خود را حدود ۸۲ میلیون تومان پیش بینی کرده بود، اظهار کرد: در پایان سال ۱۳۹۸ توانستیم مبلغ ۸۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان درآمدزایی کرده و عملا بیش از بودجه پیش‌بینی شده را محقق کنیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری بودجه پیش‌بینی شده را معادل ۱۰۲ میلیارد تومان در نظر گرفته‌ایم، افزود: البته ذکر این نکته لازم است که مبالغ سرمایه‌گذاری را خارج از این مبلغ در نظر گرفته‌ایم که اگر بخواهیم آنها را نیز به این مبلغ اضافه کنیم بودجه چندین برابر این مبلغ خواهد بود.

با وجود فشارهای ناصواب بسیار از سوی برخی افراد خرید سنگ‌شکن برای شهرداری را محقق کردیم

شهردار گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در طی دوره مسوولیت خود تاکنون تلاش کرده‌ام کارهای ماندگاری صورت بدهم، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی کارخانه آسفالتی که بیش از ۱۰ سال از ظرفیت بالای آن استفاده‌ای نمی‌شد یکی از اقداماتی است که ما را برای تهیه آسفالت بی‌نیاز از سایر شهرها و استان‌ها کرده است.

طعنه گنبدی با اشاره به اینکه با وجود فشارهای ناصواب بسیار از سوی برخی افراد خرید سنگ‌شکن برای شهرداری را محقق کردیم، ادامه داد: وقتی شهرداری در سال‌های گذشته سالیانه حدود ۲ میلیارد تومان مصالح خریداری می‌کرد با خرید سنگ‌شکن علاوه بر صرفه جویی در این مورد مالک چندین هکتار زمین و یک معدن بزرگ با سنگ‌های ریز دانه مرغوب شده‌ایم.

در ۱۶ نقطه از شهر گنبدکاووس با مطالعه دقیق و علمی گره ترافیکی شناسایی کردیم

وی با بیان اینکه در ۱۶ نقطه از شهر گنبدکاووس با مطالعه دقیق و علمی گره ترافیکی شناسایی کردیم، تصریح کرد: تا کنون تغییرات اصلاحی در ۱۲ نقطه مصوبه شورای ترافیک شهرستان را اخذ کرده و چهار نقطه نیز عملیات اجرایی اصلاح به پایان رسیده است.

شهردار گنبدکاووس با تاکید بر اینکه برخی حواشی و فشارها را هیچگاه نپذیرفته و نمی‌پذیرم، گفت: حاضرم از مسوولیت خود کنار بروم اما فامیل بازی را در شهرداری صورت ندهم زیرا این موضوع را با شایسته‌سالاری در تضاد می‌بینم.