جزیده:کار برای ما تمام نشده و بدنبال حفظ روند خوبمان هستیم

عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس پس از شکست شاگردانش برابر شهرداری ارومیه اذعان داشت که بدنبال حفظ روند خوبمان هستیم و کار برای ما تمام نشده است.

به گزارش گنبدی ها،سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از شکست ۳ بر ۲ شاگردانش در مرحله اول پلی اف لیگ برتر والیبال بیان کرد، شرایط بازی برای تیم حریف بسیار حساس بود چراکه ما کارهای بزرگی در لیگ کردیم و بدنبال آن بودیم تا امروز نیز با یک کار بزرگ شروع کنیم. جزیده در ادامه بیان کرد، در این مسابقه خیلی خوب بازی کردیم و اگر در فاز دفاع و حمله بهتر عمل می کردیم نتیجه این بازی ۳بر۰ یا ۳ بر۱ به نفع ما تمام میشد.

عظیم جزیده در ادامه بیان کرد، این بازی را فراموش می کنیم و برای بازی دوم با ایده جدید و انرژی جدید دوباره می جنگیم. کار برای ما تمام نشده است و بدنبال حفظ روند خوبمان هستیم تا برای بازی پیش رو شرایط خوبی را فراهم کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد در رابطه با سطح این مرحله از مسابقات نیز بیان کرد،سطح بازی ها خوب بود خصوصا در روز اول که بازی ها ۳ بر ۲ شد.لیگ ایران در فاز دفاع و حمله شرایط خوبی دارد ولی در فاز سرویس مشکل داریم.تیمی که سرویس خوبی بزند برنده بازی خواهد شد.دربازی امروز نیز میثم صالحی با سرویس های خوبش تیم ما را اذیت کرد.