جزئیات رژه خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن در گنبدکاووس مشخص شد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسیرهای رژه خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان گنبدکاووس و سایر شهرهای گلستان را اعلام کرد.

به گزارش گنبدی ها، امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا هیچ فراخوانی برای برگزاری راهپیمایی و تجمع اعلام نشده است و در روز ۲۲ بهمن راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی خواهیم داشت.سخنرانی از طریق رادیو پخش خواهد شد و بیانیه پایانی نیز از طریق فضای مجازی به امضا مردم خواهد رسید.

رژه خودرویی و موتوری در گنبدکاووس روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه و از ساعت ۱۰ صبح از مقابل گلزار شهدای گمنام خواهدبود و به سمت میدان بسیج – میدان ۱۷ شهریور – میدان امام علی(ع) حرکت خواهند کرد.

براساس اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گلستان مسیر راهپیمایی های خودرویی و موتوری به شرح زیر است:

در «گرگان» مرکز استان از میدان مازندران به سمت میدان شهرداری- خیابان شهید بهشتی- میدان کریمی

در «علی آبادکتول» از مسجد محمدیه تا میدان سپهبد حاج قاسم سلیمانی – در «کلاله» از میدان الغدیر تا میدان مرکزی – «آزادشهر» از جلوی سپاه شهرستان تا داخل شهر – «گالیکش» از گلزار شهدای گمنام به سمت داخل شهر – «مینودشت»از روبروی اداره دخانیات به سمت میدان امام خمینی (ره) – میدان مدرس- میدان الزهرا –  «مراوه تپه» از مسجد امام علی (ع) تا فلکه مرکزی – بخش های «اینچه برون» از میدان الله تا گلزار شهدای گمنام غواص –  «کرند» از میدان وحدت تا دبستان شهید دستمرد – «داشلی برون» از مسجد عرفانیه تا مصلی انجام خواهد شد.

همچنین در غرب گلستان در شهر «بندرگز» از مقابل سپاه به سمت شهر نوکنده به سمت گلزار شهدای گمنام ، « آق قلا» از گلزار شهدای گمنام به سمت گلزار شهدای شهرستان،« گمیشان» از روبروی ناحیه مقاومت بسیج تا میدان امام (ره)، «کردکوی» از میدان شهرداری به سمت میدان امیرالمومنین و در «بندرترکمن» از روبروی سپاه تا گلزار شهدای گمنام اعلام شده است.

گفتنی است؛ ساعت برگزاری مراسم در گالیکش و گمیشان ساعت ۹ صبح، در آزادشهر: ساعت ۹:۳۰ و در سایر شهرستان ها و مرکز استان ساعت ۱۰ است