مخاطب گرامی سلام علیک؛

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها رسانه ای مردمی میباشد که در تاریخ جمعه ۱۸ مردادماه سال ۹۲ و با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار حوزه شهرستان گنبدکاووس تشکیل شده است. این رسانه مردمی توسط تعدادی جوان علاقمند اداره میشود و وابسته به هیچ نهاد و یا جریان سیاسی نمی باشد.

هدف از تبلیغات در پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها دیده شدن کسب و کار و توانایی شما و کمک به رونق کسب و کار در شهرستان میباشد که در یک بستر کاملا سالم ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم و در کنار این شما با اینکار علاوه بر کمک به خود با پرداخت هزینه ای جزئی بخشی از مخارج این سایت خبری را فراهم میکنید.

تبلیغات در این پایگاه خبری شامل دو بستر مجزا میباشد که هردو متعلق به این مجموعه میباشد: ۱- وبسایت پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها ۲-صفحات پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها در فضای مجازی

    ۱-تعرفه تبلیغات در وبسایت خبری تحلیلی گنبدی ها 

تبلیغات در وبسایت گنبدی ها که در حال حاضر دارای بیش از ۵ هزار بازدید و نیز ۲۵۰۰ بازدیدکننده در طول روز دارد شامل سه بخش میباشد که شامل: الف-منوی سمت چپ در صفحه اصلی سایت ب- منوی سمت چپ در برگه نوشته های سایت ج- پایین نوشته ها در برگه نوشته های سایت

الف- منوی سمت چپ در صفحه اصلی سایت :

در این قسمت بنر در ابعاد ۲۴۰ در ۲۴۰ قرار میگیرد و بهترین جا برای دیده شدن میباشد. هزینه گذاشتن بنر در این قسمت ماهیانه ۱۵ هزارتومان می باشد.(توجه کنید که طراحی و آماده سازی بنر بصورت متحرک و ساده مطابق سلیقه شما و آزاد می باشد که به عهده خود شما میباشد و این وبسایت فقط بنر آماده را از شما دریافت و در محل مورد نظر در سایت قرار میدهد). همچنین در کنار بنر لینک نیز از شما دریافت میگردد که با کلیک برروی بنر کاربر به لینک مورد نظر هدایت میشود.

ب-منوی سمت چپ در برگه نوشته های سایت:

در این قسمت بنر در ابعاد ۲۴۰ در ۲۴۰ قرار میگیرد و زمانی که کاربر جهت مطالعه مطلب و خبر به صفحه هدایت میشود بنر در این صفحه نمایش داده میشود. هزینه گذاشتن بنر در این قسمت ماهیانه ۱۰ هزارتومان می باشد.(توجه کنید که طراحی و آماده سازی بنر بصورت متحرک و ساده مطابق سلیقه شما و آزاد می باشد که به عهده خود شما میباشد و این وبسایت فقط بنر آماده را از شما دریافت و در محل مورد نظر در سایت قرار میدهد). همچنین در کنار بنر لینک نیز از شما دریافت میگردد که با کلیک برروی بنر کاربر به لینک مورد نظر هدایت میشود.

ج- پایین نوشته ها در برگه نوشته های سایت

در این قسمت بنر در ابعاد ۸۰۰ در ۱۱۳ قرار میگیرد و زمانی که کاربر جهت مطالعه مطلب و خبر به صفحه هدایت میشود بنر در این صفحه و پایین متن خبر نمایش داده میشود. هزینه گذاشتن بنر در این قسمت ماهیانه ۸ هزارتومان می باشد.(توجه کنید که طراحی و آماده سازی بنر بصورت متحرک و ساده مطابق سلیقه شما و آزاد می باشد که به عهده خود شما میباشد و این وبسایت فقط بنر آماده را از شما دریافت و در محل مورد نظر در سایت قرار میدهد). همچنین در کنار بنر لینک نیز از شما دریافت میگردد که با کلیک برروی بنر کاربر به لینک مورد نظر هدایت میشود.

    ۲-تعرفه تبلیغات صفحات پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها در فضای مجازی:

تبلیغات در صفحات پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها در فضای مجازی شامل دو بخش بخش میباشد که شامل:

الف-تبلیغات در کانال تلگرامی گنبدی ها به نشانی @gonbadiha_ir

در حال حاضر تبلیغات در کانال تلگرامی گنبدی ها پذیرفته نمیشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود در بخش تماس با ما ارتباط بگیرید.

ب- تبلیغات در صفحه اینستاگرامی گنبدی ها به آدرس @gonbadiha   (در حاضر دارای ۱۲۷۰۰ کاربر میباشد.)

تبلیغات در صفحه اینستاگرامی گنبدی ها شمال گذاشتن پست ثابت (فید) و همجنین استوری میباشد که پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها با دریافت هزینه ناچیز ۳۰ هزار تومان تبلیغ شما را بطور در همزمان در پست و استوری منتشر میکند.قابل ذکر است که استوری تا ۲۴ ساعت پس از انتشار طبق روال اینستاگرام باقی میماند و پس از آن حذف میشود اما پست را معمولا تا ۴۸ ساعت نگه میداریم و پس از آن حذف میکنیم.

 

جهت همانگی انتشار تبلیغات با شماره تلفن ۰۹۳۶۴۶۷۸۸۴۰ تماس بگیرید. جهت پرداخت هزینه تبلیغات (لطفا ابتدا هماهنگ کنید و سپس اقدام به پرداخت کنید) از طریق لینک مقابل اقدام به پرداخت نمایید. ( پرداخت )

با گنبدی ها دیده شوید.

 مدیریت پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها

پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها | جامع ترین وب سایت خبری شهرستان گنبدکاووس