به تیم خود می بالم و راضی هستم اما نتیجه برعکس شد
به تیم خود می بالم و راضی هستم اما نتیجه برعکس شد

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس پس از شکست ۳ بر ۱ تیم خود مقابل سپاهان اصفهان اذعان داشت که از تیم خود راضی هستم و به این تیم می بالم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها،عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس پس از شکست ۳ بر ۱ تیم خود مقابل سپاهان اصفهان بیان کرد، بازی از کیفیت خوبی برخوردار بود و تیم ما فقط در حمله از سپاهان ضعیف تر عمل کرد و در بقیه فاکتورها برابر بودیم.
جزیده در ادامه توضیح داد،در امتیازات بالا در توپ های برگشتی تمرکز خوبی نداشتیم و نتوانستیم بازی را برگردانیم، از تیم خود راضی هستم و به این تیم می بالم و بازی بسیار با کیفیتی را امروز نشان دادیم.


جزیده در ادامه با اشاره به اینکه سپاهان تیم خوب و قابل احترامی است و از کادرفنی خوبی برخوردار می باشد بیان کرد، از بازی تیم خود راضی می باشم اما نتیجه متاسفانه برعکس شد، هرچند که ما می توانستیم بازی را به ست پنجم نیز بکشانیم.
سرمربی تیم شهرداری گنبد در آخر بیان کرد،به بچه های خودم خسته نباشید می گویم و انشاالله برای بازی های بعد برنامه ریزی خوبی انجام دهیم و روند روبه رشد خود را ادامه دهیم تا برای هفته دوم دور برگشت آماده شویم.