امسال ۱۶۸ هزار متر مربع از خیابان‌های گنبدکاووس آسفالت شد
امسال ۱۶۸ هزار متر مربع از خیابان‌های گنبدکاووس آسفالت شد

شهردار گنبدکاووس گفت که در قالب طرح نهضت آسفالت از ابتدای امسال تاکنون ۱۶۸ هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی این شهر با هزینه تقریبی ۱۴۳ میلیارد ریال آسفالت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری ایرنا، منصور طعنه‌گنبدی اظهار داشت: طرح نهضت آسفالت معابر شهری گنبدکاووس ادامه دارد و مطابق برنامه تا پایان امسال ۵۲ هزار متر مربع دیگر از معابر این شهر آسفالت خواهد شد.

وی یادآور شد: شهرداری گنبدکاووس با خرید و نصب کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید هر ساعت ۱۲۰ تن و نیز خرید کارگاه سنگ شکن و معدن ۵.۵ هکتاری تلاش دارد وضعیت آسفالت معابر این شهر را بهبود بخشد.

شهردار گنبدکاووس، برخورداری از آسفالت مناسب را مطالبه بحق شهروندان از مدیریت شهری دانست و گفت: شتاب بخشیدن به اجرای طرح‌های در دست اقدام از جمله آسفالت کوچه ها و معابر همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: شهرداری گنبدکاووس از ابتدای امسال تاکنون ۶۰ کوچه و خیابان این شهر را آسفالت، روکش و یا ترمیم کرده که اجرای روکش آسفالت میدان امام حسین(ع)، خیابان‌های امام خمینی (ره) شمالی و جنوبی، دولت محمد آزادی بخشی، شریعتی و کمربندی از جمله این اقدامات است.

طعنه گنبدی با اشاره به بودجه هزار و ۲۳ میلیارد ریالی شهرداری گنبدکاووس درسال جاری، گفت: ۴۸۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این بودجه برای اجرای طرح های عمرانی از جمله آسفالت معابر پیش بینی شده است.

گنبدکاووس با افزون بر ۱۶۰ هزار نفر جمعیت و ۲۸ کیلومتر مربع وسعت، دومین شهر بزرگ استان گلستان است.