افتتاح پروژه های بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس

با حضور جمعی از مسئولین شهرستان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، بخش فیزیوتراپی و توانبخشی و تانکر اکسیژن ساز ۲۰ تنی بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس افتتاح گردید.

به گزارش گنبدی ها، روز پنج شنبه مورخ ۲۳ بهمن ماه با حضور نمایند مردم شریف شهرستان گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان و جمعی از مسئولین شهرستان، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، بخش فیزیوتراپی و توانبخشی و تانکر اکسیژن ساز ۲۰ تنی بیمارستان شهید مطهری افتتاح گردید.


دکتر بدیعی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبد کاووس در این مراسم گفت برای این سه پروژه بیش از دو میلیارد تومان هزینه شده است که فیزیوتراپی و توانبخشی دولتی برای اولین بار در شهرستان و در این بیمارستان راه اندازی شده است.
وی در توضیح فعالیت درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی نیز گفت: با توجه به اینکه بیمارستان شهید مطهری گنبد سانتر ترومای شرق استان می باشد در این درمانگاه مردم از خدمات پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های ارتوپدی، مغز و اعصاب، نورولوژی، جراحی،ارولوژی، ترمیم پوست و چشم بهره مند خواهند شد.

همچنین به نقل از ایرنا، به گفته رییس بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس، حدود ۱۵ درصد از هزینه انجام شده برای راه‌اندازی این کلینیک توسط نیکوکاران حوزه سلامت این شهرستان و بقیه نیز از اعتبارات دانشگاه علم پزشکی گلستان تامین شده است.

رسول صلاحی همچنین افزود: تانک تولید اکسیژن این بیمارستان نیز با ظرفیت ۲۰ تن در روز با هزینه تقریبی ۱۵ میلیارد ریال نصب و به بهره‌برداری رسیده است.

عکس/افتتاح کلینیک فیزیوتراپی بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس

عکس/افتتاح درمانگاه فوق تخصصی بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس