اعلام وضعیت قرمز در گنبدکاووس؛ از فردا محدودیت‌ها اعمال می‌شود
اعلام وضعیت قرمز در گنبدکاووس؛ از فردا محدودیت‌ها اعمال می‌شود

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اعلام وضعیت قرمز شیوع کرونا در این شهرستان گفت: از فردا تنها گروه‌های شغلی سطح یک در گنبدکاووس مجاز به فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری گنبدی ها وبه نقل از خبرگزاری تسنیم، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعلام وضعیت قرمز شهرستان اظهار داشت: از فردا تنها گروه‌های شغلی سطح یک در شهرستان گنبدکاووس مجاز به فعالیت هستند.

وی افزود: برابر دستورالعمل اعلامی از ساعت ۲۱ امشب تا ۴ بامداد ممنوعیت تردد در سطح شهر اعمال و خودروهای متخلف حتی با پلاک بومی نیز جریمه می‌شوند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با قدردانی از مردم و اصناف گنبدکاووس که همکاری مناسبی با ستاد کرونای شهرستان داشته‌اند تاکید کرد: از صبح فردا تنها مشاغل گروه یک شامل سوپر مارکت‌ها، مراکز توزیع مواد پروتئینی، نانوایی‌ها، داروخانه‌ها، مراکز درمانی و تعمیرگاه‌ها مجاز به فعالیت بوده و دیگر مشاغل مجاز به فعالیت نیستند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس تاکید کرد: تیم‌های نظارتی شهرستان از صبح فردا بر فعالیت اصناف با جدیت نظارت خواهند کرد.

معاون استاندار گلستان اظهار امیدواری کرد با همکاری مردم و اصناف و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به زودی از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی و زرد نزدیک خواهیم شد.

کریمی با اشاره به اینکه برای کاهش مبتلایان کرونا در سطح شهرستان از همه ظرفیت‌ها استفاده خواهد شد، گفت: امیدواریم در آینده شاهد سیر نزولی بیماری در سطح شهرستان گنبدکاووس باشیم.