امام جمعه گنبدکاووس:

استاندار جدید مدیریت راهبردی در استان داشته باشد

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به انتخاب استاندار جدید گلستان گفت: استاندار‌جدید بومی بوده و از خانواده شهدا است امید داریم با این ویژگی ها مدیریت راهبردی و ممتازی را در استان داشته باشند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محمود ترابی صبح امروز در جمع مدیران شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: خبر مهم در هم کوبیدن شدن پایگاه امریکا در سه محور کشورهای سوریه ، لبنان و عراق برای کشیدن دندان مار و ضرب شت به دشمن بود.

وی تصریح کرد: این پایگاه مانع ایجاد ارتباط در دالان بلند با محور مقاومت بوده و دشمنان به ویژه امریکا از این محل سبب ایجاد ناامنی در منطقه بودند.
امام‌جمعه گنبدکاووس خاطر نشان کرد: درهم کوبیدن این پایگاه نقطه زنی، شجاعت و قدرت محور مقاومت را ثابت کرده و سبب تغییر موازنه قدرت در منطقه شده است.
وی با اشاره به تهدیدهای گذشته وزیر ترکیه به کشور ایران بیان کرد: در دولت گذشته وزیر ترکیه ایران را در مرز قفقاز تهدید می کرد اما امروز با توجه به اقتدار دولت جدید و شجاعت و قدرت موشک زنی ایران، وی زبان تهدید خود را به زبان نرم تغییر داده و در ملاقات با وزیر کشور ابراز همکاری نموده است.
حجت‌الاسلام ترابی با بیان اینکه سرمایه گذاران خارجی مانند تنفس مصنوعی در یک کشور هستند گفت: کشورهایی مانند ترکیه که درامدشان از محل سرمایه گذاری خارجی و گردشگری تامین می شود با کوچکترین تغییر دچار ورشکستگی می شوند.
وی ادامه داد: این سرمایه گذاری ها هم آهو بوده و هم زالو و بمانند تنفس مصنوعی با خارج شدن‌سرمایه از کشور سبب سقوط اقتصادی خواهد شد.
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به هفته تربیت بدنی خاطر نشان کرد: مهمترین عامل جریان دادن جهت گیری گفتمان انقلاب اسلامی وزارت ورزش و جوانان بوده و تا زمانی که تربیت انقلابی و انقلابی شدن در‌جوانان صورت نگیرد، تربیت بی معنا خواهد بود.
وی بیان کرد: ۷۰ درصد از افتخارات ورزشی در حوزه کسب مدال ها در کشور و جهان مربوط به استان گلستان توسط ورزشکاران گنبدی انجام می شود که این نشان دهنده تلاش مدیر ورزش و جوانان شهرستان و استعدادهای ناب جوانان گنبدی بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.
ترابی با اشاره به انتخاب استاندار جدید گلستان گفت: استاندار‌جدید بومی بوده و از خانواده شهدا است که علاوه بر پزشک بودن دارای دکترای مدیریت بوده و امید داریم با این ویژگی ها مدیریت راهبردی و ممتازی را در استان داشته باشند.