آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس افتتاح شد
آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس افتتاح شد

پروژه آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس با سرمایه گذاری بخش خصوصی، دولتی و خیرین با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در هشتمین روز از دهه فجر امسال به بهره برداری رسید.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از وبدا، عصر روز یکشنبه مصادف با هشتمین روز از دهه مبارک فجر ، دکتر حق شناس استاندار گلستان با همراهی رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و با حضور مسئولین شهرستان گنبدکاووس پروژه های حوزه سلامت این شهرستان را افتتاح کردند.
دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت : امروز با حضور استاندار محترم گلستان، آنژیوگرافی، سی تی اسکن، آندوسکوپی، کلونوسکوپی، برونکوسکوپی و کولپوسکوپی در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس رسما افتتاح گردید.

وی گفت مجموع اعتبارات برای این پروژه ها حدود چهل و شش میلیارد تومان بوده که الحمدلله با مشارکت بخش خصوصی و دولتی به بهره برداری رسیده است.


استاندار گلستان با تقدیر از مشارکت فعال خیرین گنبد در حوزه سلامت گفت: خیرین محترم گنبد در انجام کارهای خیر از جمله اهدا زمین، تهیه تجهیزات پزشکی و سایر ملزومات با یکدیگر مسابقه می دهند و برای انجام کارهای خداپسندانه از همدیگر سبقت می گیرند که از یکایک این عزیزان قدردانی می کنیم